• Головна
  • У полтавському кафе виготовляли фальсифікований алкоголь
12:15, 11 червня 2015 р.

У полтавському кафе виготовляли фальсифікований алкоголь

Управлінням протидії злочинності у сфері економіки УМВС України в Полтавській області відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 199 Кримінального кодексу України відносно злочинної групи у кількості трьох осіб, які організували в одному із кафе Полтави підпільний цех із незаконного виготовлення алкоголю.

За словами заступника начальника УМВС України в Полтавській області Віктора Ремського, у підпільному цеху, розбавляючи спирт водою та іншими інгредієнтами, на обладнані, що забезпечує масове виробництво таких товарів, виготовляли горілку, розливали її у пляшки з-під горілки відомих виробників.

Пляшки обклеювали підробленими марками акцизного податку України, пакували їх в поліетиленові ящики з картоновим піддоном, що імітувало заводське виготовлення, та передавали для подальшої реалізації.

«З метою надання своїй діяльності законного вигляду, двоє осіб, працюючи торгівельними представниками підприємств з оптової реалізації лікеро-горілчаних виробів, збували фальсифіковану продукцію від імені підприємств, на яких працювали, - говорить Віктор Ремський, - міліцією вилучено 156,5 літрів готової лікеро-горілчаної продукції, 185 літрівспиртової суміші, 380 літрів спирту та 1 тисячу 220 марок акцизного збору».

Усім трьом учасникам злочинної групи оголошено підозру у вчиненні кримінальних правопорушень. За скоєне чоловікам загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років

#Полтава #кафе #алкоголь

Коментарі

Оголошення
live comments feed...