• Головна
  • У Полтаві затримали псевдоміліціонера
10:41, 11 червня 2015 р.

У Полтаві затримали псевдоміліціонера

Держохоронцями наряду групи затримання ДСО батальйону міліції охорони УДСО Полтавщини на вулиці Пролетарській, що в Полтаві, був затриманий громадянин, який видавав себе за міліціонера.

На спецлінію «102» зателефонували громадяни і повідомили, що на Подолі в Полтаві працівник міліції, який знаходиться в стані алкогольного сп’яніння, чіпляється до перехожих, «стріляючи» цигарки чи гроші, розповіли в МВС Полтави.

Черговий Ленінського райвідділу міліції направив на місце події наряд групи затримання батальйону міліції охорони Управління ДСО, який знаходився неподалік на маршруті патрулювання.

Прибувши на місце події, держохоронці побачили капітана міліції, який саме в цей час спілкувався з дівчиною, що проходила вулицею, прохаючи в неї чергову цигарку.

У Полтаві затримали псевдоміліціонера (фото) - фото 1

У Полтаві затримали псевдоміліціонера (фото) - фото 1

Як свідчить молодший інспектор наряду групи затримання ДСО прапорщик міліції Валерій Петлюх, держохоронці зрозуміли, що це той, кого вони шукають по синцю під оком удаваного міліціонера та нетверезому вигляду, яким явно дискредитував форму працівника міліції.

#Полтава #псевдоміліціонер

Коментарі

Оголошення
live comments feed...