
09:30, 18 жовтня 2011 р.
Україна підвищить ціни на газ для населення, якщо не домовиться з Росією - Янукович
Україна підвищить ціни на газ для населення, якщо не домовиться з Росією. Про це заявив Президент України Віктор Янукович в інтерв'ю західним журналістам.
«Все, чого ми хочемо - це середня європейська ціна за імпортний газ. Якщо ми цього не доб'ємося, то будемо вимушені підняти внутрішні ціни», - заявив він.
В даний час Київ шукає можливість перегляду газових угод з РФ, укладених у січні 2009 р. екс-прем'єром Юлією Тимошенко, яка була засуджена 11 жовтня до 7 років позбавлення волі. За словами Януковича, ці угоди є «дискримінаційними, кабальними і несправедливими».
Нагадаємо, що газова тема підніматиметься сьогодні на зустрічі Президента Росії Дмитра Медведєва і Президента України Віктора Януковича в Донецьку, де відкривається другий міжрегіональний економічний форум Росії і України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Чи може бути вигідною робота в таксі на авто від компанії?
Новини компаній
17:54
17:00
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
15:44, 17 квітня
3
13:06, 17 квітня
1
08:49, Сьогодні
17
08:48, Сьогодні
10
09:33, 22 квітня
