• Головна
  • Музика, що наділяє серця добром, лунала для підоблікових пенітенціарного управління області
16:00, 10 червня 2015 р.

Музика, що наділяє серця добром, лунала для підоблікових пенітенціарного управління області

Музика…Вона може бути сумною, тривожною, радісною, веселою, але в будь-якому випадку вона несе за собою безліч різноманітних емоцій та переживань слухачів.

Здебільшого всі музичні твори виконуються задля того, щоб донести до суспільства певне твердження або чиюсь історію життя. Такий витвір мистецтва має своє місце як серед дорослих, так і серед дітей. Завдяки музиці- лікам для душі і серця, ми можемо збагачуватись позитивними емоціями та дарувати одне одному найгарніші почуття.

Знайшли такі ліки своє застосування і серед підоблікових кримінально-виконавчої інспекції Полтавщини.

1 (1)

У червні цього року в рамках розпочатих занять з естетотерапії для підоблікових Котелевського районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області був підготовлений та проведений чудовий концерт за участю вихованців та викладачів Котелевської дитячої музичної школи.

Учасниками концерту були кращі учні школи, лауреати обласних та республіканських конкурсів, володарі нагород та призових місць. До уваги слухачів були представлені різножанрові твори, виконані на різних інструментах : фортепіано, баяні, ксилофоні, віолончелі, домрі.

Музика, що наділяє серця добром, лунала для підоблікових пенітенціарного управління області (фото) - фото 2

За дослідженнями спеціалістів у сфері естетотерапії мелодійні вібрації, створені певним інструментом, сприяють оздоровленню внутрішніх ритмів і вібрацій складної інформаційно-енергетичної структури під назвою «людина». Мелодії, які лунали в залі нагадували слухачам про втрачену гармонію внутрішнього світу та багатогранність людського єства, спонукали до відродження духовних потреб.

Жоден підобліковий не пожалкував, що став глядачем такого феєричного дійства, навпаки всі присутні отримали велике задоволення від такого неочікуваного сюрпризу, висловивши слова вдячності організатором заходу.

Музичні твори у виконанні дітей та підлітків, що є учнями музичної школи, доторкнулись до кожного серця, осяяли обличчя усмішками, наповнили думки новими яскравими фарбами добра, радості, надії та любові.

Така естетотерапія надала позитивний вплив на виховання підоблікових, зробивши рух від опору до взаємності, від пасивності до продуктивності, від деморалізації до гідності , а також дала можливість звернутися до внутрішніх творчих здібностей з метою перегляду ставлення до себе та інших.

Прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області

#Полтавська область #концерт #підоблікові

Коментарі

Оголошення
live comments feed...