• Головна
  • СБУ ліквідувала два небезпечні канали контрабанди психотропів (відео)
14:44, 10 червня 2015 р.

СБУ ліквідувала два небезпечні канали контрабанди психотропів (відео)

Служба безпеки України провела спецоперацію з ліквідації контрабандного постачання в Україну та розповсюдження небезпечних психотропних речовин.

Припинено протиправну діяльність двох злочинних груп, які реалізовували психотропи на території Харківської, Київської, Одеської та Львівської областей, повідомили в СБУ.

Партії з психотропними речовинами (від 500 грамів і більше) зловмисники замовляли в Китаї та контрабандним шляхом доставляли через міжнародну поштову службу на адреси українських кур’єрів. У посилках контрабандисти ретельно маскували психотропи, приховуючи їх у середині побутових та електронних приладів (корпуси фільтрів для води, акустичні колонки, дитячі іграшки тощо). Адміністратори отримували через мережу Інтернет замовлення та організовували збут психотропу у роздріб. Оплата відбувалась через інтернет-гаманець.

СБУ ліквідувала два небезпечні канали контрабанди психотропів (відео) (фото) - фото 1

СБУ ліквідувала два небезпечні канали контрабанди психотропів (відео) (фото) - фото 1

Встановлено, що кошти, які надходили на рахунки інтернет-гаманців, за допомогою системи електронних платежів виводились на територію Росії, де через банківські установи РФ переводилися організаторами у готівку.

У рамках спеціальної операції, яка тривала протягом останніх півтора місяця, співробітники СБУ ліквідували два потужні канали контрабандного постачання в Україну психотропної речовини «PVP». Наркомережа була організована та координувалася з території Російської Федерації.

Затримано 6 осіб, з незаконного обігу вилучено понад два кілограми концентрованого психотропу та велику кількість виготовлених сумішей для паління.

Наразі затриманим оголошено про підозру за ч. 3 ст. 305 (контрабанда психотропних речовин) та ч. 3 ст. 307 (виготовлення, зберігання, пересилання та збут психотропних речовин) Кримінального кодексу України.

#СБУ #психотропи

Коментарі

Оголошення
live comments feed...