• Головна
  • На стадіоні «Ворскла» замінюють пластикові сидіння на трибунах
12:43, 10 червня 2015 р.

На стадіоні «Ворскла» замінюють пластикові сидіння на трибунах

На дворі спека. Пауза в чемпіонаті України, а відтак – період довгожданих відпусток у футболістів та тренерів, і це саме час для якісних перетворень в інфраструктурі.
В Крутому Березі скоро буде введено в експлуатацію середніх розмірів майданчик зі штучним покриттям, де будуть займатися найменші вихованці ДЮФШ ФК «Ворскла», тривають опоряджувальні роботи й на стадіоні, який добудовують на території Полтавського автоагрегатного заводу, ведуться й роботи на двоповерховому об’єкті поруч із НТК ім. Олега Бабаєва.
Вкрай важливо в цей жаркий період, коли позначка термометра подекуди сягає +35 градусів на сонці, тримати, так би мовити, в тонусі й усі тренувальні поля та газон центральної спортивної арени Полтавщини. 
Як і обіцяв раніше генеральний директор клубу Дмитро Яворський, розпочато роботи по заміні індивідуальних пластикових сидінь на західній трибуні. Вже демонтовано більшість сидінь на 15, 16, 19, 20 секторах. Проводиться заміна та профілактика сантехнічних деталей на споруді та фарбувальні роботи. 
Прес-служба ФК «Ворскла»
#Полтава #"Ворскла" #стадіон

Коментарі

Оголошення
live comments feed...