• Головна
  • Відбувся суд над жінкою, яка віддала щойно народжену дитину чужим людям
11:36, 10 червня 2015 р.

Відбувся суд над жінкою, яка віддала щойно народжену дитину чужим людям

Працівниками відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми УМВС України в Полтавській області минулого року виявлено факт незаконної угоди щодо малолітньої дитини, повідомляють в УМВС Полтавщини.

У ході проведених заходів встановлено, що в 2007 році жителька одного із сіл Полтавської області, через відсутність стабільного заробітку, власного житла, постійного місця роботи, маючи на утриманні двох малолітніх дітей, опинилася у тяжкому матеріальному становищі.

Перебуваючи у той період часу на шостому місяці вагітності, в місті Полтава вона познайомилась з невстановленою слідством жінкою, яка підшукувала дитину для власного усиновлення. Під час розмови з нею, жінка вирішила після пологів безоплатно передати їй свою дитину.

В одному із пологових будинків області під прізвищем іншої жінки вона народила хлопчика. Новонароджену дитину з медичним свідоцтвом про народження передала іншій жінці. Остання в органах реєстрації актів цивільного стану оформила немовля на своє ім’я.

За фактом незаконної угоди щодо малолітньої особи минулого року розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 149 Кримінального кодексу України (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини).

У квітні 2015 року досудове розслідування кримінального провадження закінчено та обвинувальний акт направлено до суду.

У травні цього року відбувся судовий розгляд кримінального провадження. Жінку, яка віддала свою новонароджену дитину, судом першої інстанції міста Полтава визнано винною у скоєнні злочину, та засуджено до 5 років позбавлення волі з іспитовим строком 3 роки.

#Полтавщина #немовля #суд

Коментарі

Оголошення
live comments feed...