• Головна
  • Юрій Бублик назвав полтавців «агентами Кремля»
09:05, 10 червня 2015 р.

Юрій Бублик назвав полтавців «агентами Кремля»

Учора, 9 червня, під час мітингу проти підвищення тарифів на комунальні послуги  і дій нинішнього уряду народний депутат України від ВО «Свобода» назвав полтавців, які вийшли на акцію протесту до будівлі Полтавської ОДА, «агентами Кремля».

«Ну що, агенти Кремля, поспілкуємся?» - з таких слів розпочав свій виступ свободівець. Слухачі відреагували на жарт політика оплесками і сміхом. Як стало зрозуміло, таке звертання до полтавців депутат обрав тому що, на його думку, нинішній уряд вважає всіх громадян, які критикують нинішню владу «агентами Кремля».

У своєму виступі Бублик зазначив, що вважає, що ті, хто керує країною прикриваються війною, щоб обкрадати народ. «На жаль, сьогодні Україна не належить українцям. Замість того, щоб звільнити територію від окупанта чинна влада звільняє Україну від українців. Тому що з такими тарифами на кусок хліба собі не викроїш», - наголосив Бублик. За його словами субсидії мало кому допоможуть, адже за його словами 70% українців не переоформили житло, бо вартість такої послуги неймовірна. В деяких випадках вартість документації дорівнює вартості будинку.

#Полтава #Бублик #нардеп

Коментарі

Оголошення
live comments feed...