• Головна
  • У Полтаві мітинг проти підвищення тарифів переріс в акцію протесту проти діючого уряду
19:43, 9 червня 2015 р.

У Полтаві мітинг проти підвищення тарифів переріс в акцію протесту проти діючого уряду

Сьогодні у Полтаві близько двох сотень людей вийшли до стін Полтавської ОДА на мітинг проти підвищення комунальних тарифів.

Акцію ініціювало ВО "Свобода"

Переважна більшість тих, хто прийшов на мітинг - це літні люди. Молоді дуже мало. Лише ближче до 17.00 в натовпі почали з'являтися молоді люди, дехто прийшов з дітьми і дитячими візочками.

Настрої у містян в більшості одинакові. Вони вийшли на дану акцію, бо не розуміють як будуть сплачувати за комунальні послуги. "Ми з чоловіком порахували, що наш сімейний бюджет повністю буде йти на оплату комуналки, харчування дітей у школі та садочку. А жити на що? За що купувати продукти. Ціни на них ростуть з кожним днем. Ми й так собі почали в усьому відмовляти, а грошей все рівно не вистачає", - бідкається полтавка Лариса.

На мітинг завітали і політики. Так серед учасників мітингу були голови регіональних осередків політичної сили, народний депутат Юрій Бублик та засновник партії Олег Тягнибок.

Кожен з них виступив перед полтавцями. Суть кожного виступу заключалася в тому, що ідеї, які вони сповідували на Майдані були ганебно зраджені тими, кого Революція Гідності привела до влади. "Коли у мене запитують, чого таке злиденне життя, чого такі високі тарифи, а влада не прислухається до народу, я задаю їм зустрічне питання, хто є депутатом міської ради від вашого мажоритарного округу? "А хто їх знає, ми ж їх не вибираємо", - відповідаєте ви. Нам Президента не призначають, ми його обираєм. Міського голову не призначають, ми його обираємо. Тому це наш з вами вибір, за який нам ганьба", - резюмував нардеп Бублик. І зазначив, що нинішньому Урядові треба пам'ятати, що українці вміють швидко згуртовуватися проти свавілля чиновників.

Олег Тягнибок був не менш різким за свого колегу: "Влада економічно необгрунтовано підняла тарифи на ЖКХ, товари першої необхідності та пальне, тому такі акції протесту постійно виникають у всіх регіонах України". І звинуватив нинішній Уряд у брехні, в підтвердження своїх слів зачитав цитати з виступів Арсенія Яценюка у листопаді минулого року, коли Яценюк стверджував, що для потреб населення достатньо того газу, який видобувається в Україні і по прийнятній ціні і в березні 2015 року, коли Арсеній Петрович аргументував підвищення тарифів до таких високих позначок. 

#Полтава #мітинг #уряд

Коментарі

Оголошення
live comments feed...