• Головна
  • У Кременчуці викрили підпільний пункт прийому кольорових металів
12:36, 9 червня 2015 р.

У Кременчуці викрили підпільний пункт прийому кольорових металів

Міліціонери Кременчуцького міського відділу задокументували та ліквідували металоприймальну базу, яка протягом тривалого часу функціонувала у місті Кременчук.

Двоє місцевих мешканців без відповідних документів відкрили мережу точок, на яких приймали кольорові метали, які, в подальшому, по фальшивих документах переправляли до сусідньої області, повідомили в Кременчуцькому МВ УМВС України в Полтавській області.

У ході  оперативних заходів правоохоронці затримали також вантажівку, яка перевозила  майже 9 тон кольорових металів. На самій базі проведено ряд санкціонованих обшуків і вилучено близько 17 000 кілограм металолому.

У Кременчуці викрили підпільний пункт прийому кольорових металів (фото) - фото 1

У Кременчуці викрили підпільний пункт прийому кольорових металів (фото) - фото 1

 У Кременчуці викрили підпільний пункт прийому кольорових металів (фото) - фото 1

Загалом вилучено майже 26 000 кілограм кольорових металів на майже півтора мільйона гривень.

Організаторам нелегального бізнесу загрожує штраф від тисячі п'ятисот до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до одного року.

«Всі підприємці та металобази повинні працювати з відповідними документами. Інформацію про несанкціоновані точки прийому металу ми чекаємо від громади в кожному відділі міліції області» - говорить Руслан Бірюков, заступник начальника УМВС України в Полтавській області.

#Кременчук #пункт #незаконний #метал

Коментарі

Оголошення
live comments feed...