• Головна
  • На Полтавщині – посилена охорона лісів від пожеж
11:28, 9 червня 2015 р.

На Полтавщині – посилена охорона лісів від пожеж

З початком спекотних днів у лісах області зберігається високий клас пожежної небезпеки.

Для збереження лісу від вогню, працівники державної лісової охорони проводять ряд заходів: створено 1637 км мінералізованих смуг та проведено поновлення існуючих 11270 км, вздовж доріг, узліссях та в молодих насадженнях для зменшення пожежної небезпеки підрізають гілки.

Працюють рейдові бригади лісової охорони до яких залучаються працівники ДСНС, правоохоронних органів та екологічних служб, які здійснюють огляд території, проводять профілактичну роботу з населенням про виконання правил пожежної безпеки, а порушників притягують до відповідальності згідно з чинним законодавством. 

У поточному році проведено  689 рейдів, в яких виявлено та притягнуто до адміністративної відповідальності (накладено штраф) 11 осіб. Уже традиційно щороку проводяться спільні навчання лісників та пожежників з відпрацювання навичок гасіння лісових пожеж.

 За словами лісівників, найчастіше причиною лісових пожеж стає людський чинник: туристи після відпочинку не загасили повністю вогнище, водії викинули недопалок на суху траву, хтось просто через хуліганство запалив сірник. 

Враховуючи, що основною причиною пожеж є антропогенний фактор, зросла важливість профілактичної протипожежної пропаганди серед населення. А тому вздовж доріг та поблизу місць відпочинку виставлена наглядна агітація на протипожежну тематику у вигляді бігбордів, аншлагів, панно, розповсюджуються листівки, плакати, пам’ятки, у засобах масової інформації постійно висвітлюється інформація про небезпеку лісових загорань. 

Прес-служба Полтавського ОУЛМГ

#Полтавщина #ліси #пожежники

Коментарі

Оголошення
live comments feed...