• Головна
  • Валерій Головко вимагає пришвидшити надання демобілізованим статусу учасника бойових дій
10:39, 9 червня 2015 р.

Валерій Головко вимагає пришвидшити надання демобілізованим статусу учасника бойових дій

У голови Полтавської облдержадміністрації виникли питання до голів райдержадміністрацій та військового комісаріату з приводу проведення часткової мобілізації та надання пільг демобілізованим.

8 червня на апаратній нараді заступник військового комісара Полтавського обласного військкомату Едуард Бородай доповів про процес часткової мобілізації в області. На сьогодні до українського війська призвано 8 тисяч осіб. На разі триває п’ята черга, під час якої призвали 800 осіб (53% від планового завдання).

Серед недоліків мобілізаційної роботи в області, представник військового комісаріату назвав відмову деяких підприємств у наданні автомобілів, які необхідні для привезення мобілізованих до призовних пунктів. Такі випадки траплялись у Зіньківському та Пирятинському районах.

Також в деяких районах виникла проблема із оповіщеням призовників. Ця робота на низькому рівні ведеться у окремих сільрадах Карлівського, Ковалівського, Шишацького, Котелевського та Кременчуцькому районах.

Валерій Головко вимагає звіту від голів РДА про проведення часткової мобілізації та пояснень, чому ця робота проводиться не на належному рівні:

– Якщо сьогодні сільські голови не реагують на голів районних адміністрацій, у мене є питання. Якщо у когось є ілюзії, що війна закінчилася, я вам кажу, вона триває, – зазначив голова Полтавської ОДА.

Валерій Головко також дав доручення головам РДА ат працівникам військкоматів виїздити на місця, у села та проводити там роз’яснювальну роботу із сільськими головами в рамках часткової мобілізації:

Також очільник області зауважив, що процес надання учасникам АТО статусу учасника бойових дій дуже затягується у часі.

– Основна проблема – отримання довідок учасників АТО у військових комісаріатах. Необхідно довідку учасника АТО чекати у комісаріаті 30 днів, а має бути 2-3 дні, – наголосив Валерій Головко.

На це Едуард Бородай зазначив, що Міноборони вже внесло зміни щодо пришвидшення цього процесу. Проте голова Полтавської ОДА дав вказівку війковому комісаріату пришвидшити процедуру надання статусу до тижня.

#Полтавська область #Головко #мобілізація

Коментарі

Оголошення
live comments feed...