• Головна
  • Три роки умовно отримав вчитель з Полтави за розбещення власних учнів
07:57, 9 червня 2015 р.

Три роки умовно отримав вчитель з Полтави за розбещення власних учнів

Судом першої інстанції (Київський районний суд м. Полтава) до 3 років позбавлення волі зі звільненням від відбування основного покарання строком на 2 роки, а також із конфіскацією порнографічної продукції та засобів її демонстрування засуджено вчителя фізики та інформатики однієї з полтавських шкіл.

Дії чоловіка кваліфіковані за ч. 2 ст. 301 (розповсюдження серед неповнолітніх зображень порнографічного характеру) та ч. 1 ст. 156 (вчинення розпусних дій щодо особи, яка не досягла шістнадцятирічного віку) КК України. Про це повідомив начальник відділу прокуратури області Володимир Спірідонов

За словами прокурора, упродовж 2012-2014 років 40-річний педагог, спілкуючись через соціальні мережі зі своїми учнями, надсилав їм зображення порнографічного характеру. 

«Під час санкціонованого обшуку в квартирі та на робочому місці тепер уже колишнього вчителя працівники прокуратури та Київського РВ ПМУ УМВС України в області вилучили значну кількість порнографічних матеріалів (плакатів, фотографій, фільмів), у тому числі з елементами дитячої порнографії», - зазначив начальник відділу прокуратури, додавши, що у судовому засіданні засуджений повністю визнав свою вину та розкаявся у скоєному.

#Полтава #вчитель #суд

Коментарі

Оголошення
live comments feed...