• Головна
  • Полтавщина провела в останній путь земляка, який загинув в бою за Мар'їнку
08:00, 8 червня 2015 р.

Полтавщина провела в останній путь земляка, який загинув в бою за Мар'їнку

6 червня Новосанжарська земля вже вчетверте зустрічала та прощалася зі своїм сином – захисником України Василем Писаренком, який героїчно загинув 3 червня в боях під Мар’їнкою, захищаючи мирне небо над нашою державою.

Автомобіль з тілом героя зустрічали земляки, котрі вишикувалися в живий коридор центральними вулицями сіл Нехвороща, Соколова Балка, Галущина Гребля, Руденківка, а також районного центру. Вулиці Судівки та Стовбиної Долини були усіяні квітами. Люди навколішки проводжали героя, підходили аби покласти квіти та просто доторкнутися до домовини з тілом героя.

Прощання та похорони захисника України відбулися того ж дня в його рідному селі Коби. Провести Василя в останню путь зібралися сотні жителів району. Віддати шану герою приїхали і народний депутат Андрій Река, голова обласної ради Петро Ворона, голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха та голова районної ради Геннадій Супрун.

Полтавщина провела в останній путь земляка, який загинув в бою за Мар'їнку, фото-1

У прощальному слові Сергій Володимирович наголосив, що ми повинні зробити все можливе і неможливе, щоб загибель Василя, ще трьох наших земляків і тисяч українських героїв не була марною, щоб те, за що вони віддали найцінніше, здійснилося - ми повинні вигнати ворога з нашої землі і побудувати таку країну, про яку мріяв Василь і тисячі його побратимів.

Петро Васильович схилив голову перед патріотизмом героя, адже він пішов захищати Батьківщину, не зважаючи на те, що мав на своєму утриманні доньку – підлітка та сина – дошкільника, а також був єдиним сином у батьків. Встиг на прощання з побратимом і щойно прибувший з зони АТО Андрій Суворов.

Полтавщина провела в останній путь земляка, який загинув в бою за Мар'їнку, фото-2

Василя віддавали рідній землі під звуки гімна України та прощальні постріли.

#Нові Санжари #АТО #бій

Коментарі

Оголошення
live comments feed...