• Головна
  • Стало відомо, хто героїчно відбив у терористів Мар’їнку
17:01, 6 червня 2015 р.

Стало відомо, хто героїчно відбив у терористів Мар’їнку

Втрачені позиції у Мар'їнці відбили назад хлопці з другого батальйону 28-ї бригади, більшість з яких — одесити. Вони тримають крайні позиції в Мар'їнці.

Волонтери фонду "Повернись живим" розповіли усю хронологію боїв.

О 5:00 3 червня почався обстріл наших позицій. Ця атака відрізнялася від звичайних обстрілів за кількома параметрами: своєю інтенсивністю, застосуванням бронетехніки і застосуванням засобів радіоелектронної боротьби.

Найжорстокіші бої тривали з 5 ранку до 12 дня. В них загинуло 2 людини з цієї групи.

2 (1)

«Всій цій орді протистояла ось ця жменька хлопців, у них не було важкого озброєння або броні. Вони протрималися до 12 дня, після чого прийняли рішення відійти. На той момент вони не отримали ніякої підмоги. Наша артилерія з незрозумілих причин теж мовчала. Хлопці більше просто не могли триматися в нерівному бою» — розповіли волонтери на сторінці «Повернись живим» у Facebook.

По Мар'їнці "працювали" з різних сторін і намагалися вбити клин між нею і Красногорівкою. На той момент доля Мар'їнки дійсно висіла на волосині.

Тоді о 13:00 до хлопців вийшов заступник комбата Анатолій зі словами: "Ми йдемо відбивати наші позиції. Хто не піде - може відразу збирати мотлох і їхати на *уй в Одесу!". Хлопці повним складом з пішли назад відбивати землі. Артилерія прокинулася майже вся відразу.

3 (1)

Хлопці провели зачистки, але потрібно було повертатися на покинутий взводний опорний пункт. На це завдання погодилися йти шестеро хлопців, включаючи замкомбата. Позиції повернулися до нас.

Всього за середу у 28-ї бригади в Мар'їнці загинуло 4 людини і було поранено 28.

Серед них і полтавець Василь Писаренко.

«Зараз Мар'їнка повністю контролюється нами. Окрім "Сови", на якій поховані два наших тепловізора. Нам потрібно терміново купити нові і відвезти хлопцям. Тепловізори Pulsar HD50S (по 3300 $) і 5 цифрових рацій Motorola DP4400 (по 656 $) з гарнітурами (по 65 $). Генератори, які вони просили вчора вже сьогодні будуть на місці. Ціна питання трохи більше 10 000 доларів. Допоможіть нам встигнути - зазначили Ольга Решетилова (в Мар'їнці), Віталій Дейнега (у Києві).

Хочете допомогти, звертайтеся до волонтерів "Повернись живим".

#Мар'їнка #бій #полтавець

Коментарі

Оголошення
live comments feed...