• Головна
  • Полтавським журналісткам погрожував «доктор астрології, магістр окультних наук»
09:37, 6 червня 2015 р.

Полтавським журналісткам погрожував «доктор астрології, магістр окультних наук»

Нагадаємо, 22 квітня до міліції Полтави надійшов виклик від працівників Обласної державної ТРК «Лтава». Правоохоронцям повідомили, що на адресу телерадіокомпанії надійшов анонімний лист із погрозою вбивством одній із працівниць.

Лист з аналогічними погрозами отримала і жуналістка і видання "Зоря Полтавщини". В даних випадках правоохоонці вбачили ознаки кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 129 Кримінального кодексу України (Погроза вбивством).

Як стало відомо учора, 5 червня, зловмисника вдалося затримати. Ним виявився 47-річний полтавець, як свідчить його візитка - «доктор астрології, магістр окультних наук, ректор астрологічної академії, астролог України і Росії, директор астрологічного центру».

Полтавським журналісткам погрожував «доктор астрології, магістр окультних наук» (фото) - фото 1

Полтавським журналісткам погрожував «доктор астрології, магістр окультних наук» (фото) - фото 1

Про це повідомив журналістам начальник УМВС Полтавщини ОлегБех на прес-конференції з журналістами. У ході досудового розслідування було встановлено також, що аналогічні листи з погрозами надходили і до жінки, яка не так давно за допомогою соцмережта телебачення (1+1 «ТСН») поскаржилась на лікарку однієї з полтавських лікарень, яка відмовилась надати їй медичну допомогу.

"Під час проведення санкціонованого судом обшуку в одному з офісів поблизу Центрального ринку, який чоловік орендував для роботи, міліціонери виявили копії листів із погрозами, які він надсилав потерпілим жінкам, а також комп’ютерну техніку, на якій вони створювались та роздруковувались», - розповів очільник обласної міліції.

Полтавським журналісткам погрожував «доктор астрології, магістр окультних наук» (фото) - фото 2

Полтавським журналісткам погрожував «доктор астрології, магістр окультних наук» (фото) - фото 2

Свою вину полтавець визнав повністю. Тепер, відповідно до санкції частини 1 статті 129 Кримінального кодексу України (погроза вбивством), йому загрожує відповідальність у виді арешту на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до двох років. У ході досудового розслідування слідчі також з’ясують, чи правомірно чоловік присвоїв собі стільки титулів та звань, чи таким шахрайським способом просто намагався привернути до себе побільше клієнтів.

Полтавським журналісткам погрожував «доктор астрології, магістр окультних наук» (фото) - фото 3

Полтавським журналісткам погрожував «доктор астрології, магістр окультних наук» (фото) - фото 3

Що до мотиву злочину, то за поясненням Олега Беха, чоловік обирав собі "жертву" серед медійних обличь і вимагав інтиму у такий спосіб. Він надсилав листи з погрозами і говорив, що лише він може врятувати обранницю від неминучої смерті.

#Полтава #журналісти #погрози

Коментарі

Оголошення
live comments feed...