• Головна
  • Банк, який мав філіали у Полтаві, ліквідують
11:39, 5 червня 2015 р.

Банк, який мав філіали у Полтаві, ліквідують

Мова йде про сумно відомий  Банк Надра.

Як повідомили у Національному банку України, нещодавно фінансисти прийняли рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку Надра.

У серпні минулого року Національний банк України з метою захисту інтересів вкладників та інших кредиторів зазначеного банку прийняв рішення про віднесення ПАТ “КБ “НАДРА” до категорії проблемних та встановив строк для вжиття банком заходів щодо приведення своєї діяльності у відповідність до вимог законодавства.

Результати безвиїзного банківського нагляду засвідчили, що проблеми виникли внаслiдок ризикової дiяльностi  акцiонерiв та менеджменту банку на чолі I. Гiленка в перiод до фінансової кризи 2008 – 2009 рокiв. Рiшення про виведення банку з процедури тимчасової адмiнiстрацiї в 2011 роцi було прийнято передчасно. Банк продовжив дiяльнiсть недостатньо капiталiзованим і став нездатним витримати кризу лiквiдностi в 2014 – 2015 роках. Акціонери та керівництво ПАТ “КБ “НАДРА” не запропонували своєчасних та достатніх заходів для збiльшення капiталу банку до необхiдного рiвня, достатнього для забезпечення його платоспроможності.

Нагадуємо, у Полтаві було 5 відділень банку.

#Полтава #Банк Надра

Коментарі

Оголошення
live comments feed...