• Головна
  • Вихованці та діти співробітників Кременчуцької виховної колонії управління ДПтС України в Полтавській області відвідали цирк «Кобзов»
09:07, 5 червня 2015 р.

Вихованці та діти співробітників Кременчуцької виховної колонії управління ДПтС України в Полтавській області відвідали цирк «Кобзов»

4 червня вихованці та діти співробітників Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області відвідали цирк «Кобзов».

Захід відбувся завдяки активної дієвої допомоги Голови піклувальної ради Кременчуцької міської ради Віталія Малецького та ініціативи начальника колонії Юрія Величка.

 

П’ять найкращих вихованців колонії в порядку заохочення відповідно до статті 144 Кримінально-виконавчого кодексу України та малюки співробітників з нетерпінням чекали на зустріч з чудесами, які відкриває країна «Цирк». І ось, нарешті, настала довгоочікувана подорож.

 

Артисти цирку «Кобзов», які є переможцями найпрестижніших міжнародних конкурсів і фестивалів, викликали у дітей бурні овації. Масштаби шоу, таланти та професіоналізм акторів вразили кожного глядача. Неабияке захоплення у хлопців залишили повітряні гімнасти, небесний шоу балет, оригінальні клоуни, красиві та екзотичні тварини, акробати, еквілібристи і багато іншого. А сучасне світлове і звукове обладнання, спецефекти, над якими працювали найкращі світло і звукорежисери, надовго запам’яталися кожній дитині.

 

Масса позитивних емоцій та гарний настрій супроводжували вихованців та дітлахів під час всього циркового шоу.

 

Своїми приємними враженнями від чудового свята юнаки поділилися з друзями, повернувшись до колонії.

#колонія

Коментарі

Оголошення
live comments feed...