• Головна
  • Прокуратура області направила до суду 5 обвинувальних актів за фактами незаконного збуту алкоголю
16:48, 4 червня 2015 р.

Прокуратура області направила до суду 5 обвинувальних актів за фактами незаконного збуту алкоголю

Упродовж нинішнього року органи прокуратури Полтавщини затвердили та направили до суду для розгляду по суті 5 обвинувальних актів за фактами придбання, транспортування, зберігання та збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв, досудове розслідування в яких здійснювало слідче управління фінансових розслідувань ГУ ДФС в області.

Під час розслідування було вилучено майже 7 тисяч літрів недоброякісних підакцизних товарів. Про це повідомив начальник відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції прокуратури області Сергій Остапенко.

Наразі ще у 6 кримінальних провадженнях, розпочатих за аналогічними фактами, триває досудове розслідування, в яких працівники прокуратури здійснюють процесуальне керівництво. 

«Серед них кримінальне провадження за фактом збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв в одному із магазинів Полтави. Наприкінці травня у цьому закладі під час обшуків було вилучено майже 1,5 тисячі літрів фальсифікованого коньяку та горілки», - навів один із прикладів прокурор.

#Прокуратура #Полтавщина #алкоголь

Коментарі

Оголошення
live comments feed...