• Головна
  • Геннадій Сікалов: «Мені не цікаві люди, які обираються за гречку»
15:13, 4 червня 2015 р.

Геннадій Сікалов: «Мені не цікаві люди, які обираються за гречку»

Громадський діяч зустрівся з журналістами.

Сьогодні, 4 червня, на спеціальній зустрічі місцеві журналісти поспілкувалися з Геннадієм Сікаловим. Протягом цілої години громадський діяч відповідав на запитання представників ЗМІ, а також ділився думками стосовно майбутнього Полтави.

Про «Останній бастіон»

- Це наслідок моєї та сімейної моралі, а також моралі моїх дорослих дітей. Вважайте це підсумком моєї 47-річної сімейної діяльності.

Місія «Останнього бастіону» розпочалася ще 2006 року, коли до мене звернувся Валерій Асадчев, який на той момент був головою Полтавської ОДА, з проханням сприяти встановленню пам’ятника гетьману Мазепі. Наша сім’я віднайшла кошти, було перераховано «Просвіті» значну кількість грошей. Саме ця подія та ті, які сталися потім, на мою думку, утворили просвітницьку організацію «Останній бастіон».

Про вибори

Полтаву, яку бачу я у своїх думках та сподіваннях  - це не та Полтава, яка зараз є. Міський голова уособлює не совість України, а інтелект міста в собі. Люди делегують йому свої думки та повноваження… Я не той міський голова, який може бути обраний за гречку. Мені не цікаві такі люди. Бачу, що «Совість України» вже розгортає свій штаб. У 1932-33 роках у людей також була свідомість. Так для того, щоб вижити одні їли власних дітей, а інші – помирали самі.

Коли полтавці обирають голову, вибачте, шлунком, а не головою, то я не міський голова цих містян.

Мій маніфест: не може бути майбутнього ціною шлунку. Ти будеш ситий лише кілька днів…

Изображение 051

Изображение 051

Про «Полтаванафтогазгеологію»

Журналісти мають право та можуть перевірити кожне моє слово, тому жодних таємниць у мене немає.

2005 року наказом Міністра екології Павла Ігнатенка мене було призначено керівником «Полтаванафтогазгеології», яке у той час перебувало на межі банкрутства. Було порушено виконавче провадження, заарештовані рахунки.

Перед мною Міністр поставив чітке завдання – треба було підприємству працювати так, як раніше. Хочу нагадати, що його історія налічує понад 80 років.

За півроку ми віддали кредиторські заборгованості (13 млн. гривень), фонд заробітної плати був піднятий у два рази, розпочали буріння двох пошукових свердловин у Харківської області.

У той час до керівництва уряду прийшов Віктор Янукович. Мене викликали у Київ та поставили перед фактом: ти будеш працювати так, як тобі кажуть. Перед цим я допустив (визнаю це) помилку, показавши підприємство таким, яким воно є – справжнім діамантом. Запропонували працювати у схемі – я відмовився. Тоді Едуард Ставицький сказав, щоб я "пеняв сам на себе".

Ця подія співпала у часі з викликом до прокуратури: її працівники просили ряд свердловин, які працювали у спільній діяльності, переоформити на працівників податкової міліції та прокуратури міста. Я відмовився.

Згодом працівники податкової міліції разом з працівниками прокуратури міста вдерлися до мого помешкання на Київському шосе, де перебувала родина: 12-річного сина скалічили, а доньку залякали.

У той же день заступник генерального прокурора України Корнякова подає мене у розшук. Тоді силова гілка влади працювала досить сильно, а зараз вони стали набагато прогресивнішими, не соромлячись ні перед чим.

Це був початок знищення підприємства. В цей час було створено підприємство Golden Derrick, засновником якого виступав Ставицький та Присяжнюк.

У підсумку все майно та документи «Полтаванафтогазгеології» отримала GD.

На сьогодні полтавське підприємство не ліквідоване лише тому, що не даю цьому можливості. Шукайте будь яку складову у моїх словах, але я не даю ліквідувати це підприємство.

Про політтехнологів

Вважаю, що політичних технологів залучають неповноцінні кандидати чи депутати. Я не користуюся політтехнологами, тому що головна моя допомога – це власне життя.

Изображение 030

Изображение 030

Про можливий тиск

Хто на мене може тиснути? Я людина свідома і у цьому житті боюся лише Бога.

Про пам’ятник Мазепі

Встановлення пам’ятника гетьману Мазепі може стати досить провокаційною подією у нашому місті, тому, перш ніж доплачувати кошти за пам’ятник, я сам собі задав питання: Мазепа – герой зі знаком питання чи оклику? Люди мають вірити не пліткам чи історичній неправді, а прочитати першоджерела, деякі з яких збереглися до наших днів.

Концепція нового міста

Полтава, у моєму баченні, це місто у якому хочеться жити. Чому? По-перше, воно безпечне. По-друге, захищене. По-третє, воно чисте. По-четверте, воно соціальне. А Полтава останніх десяти років – це не місто, у якому хочеться жити. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Політика #Сікалов
Оголошення
live comments feed...