• Головна
  • З сьогоднішнього дня російські пропагандистські фільми поза законом
10:38, 4 червня 2015 р.

З сьогоднішнього дня російські пропагандистські фільми поза законом

З 4 червня набув чинності закон, що забороняє трансляцію кінопродукції, в якій вихваляються державні органи країни-агресора (РФ) і радянської репресивної машини – КДБ. Крім того, під забороною фільми, що виправдовують окупацію АР Крим та Донбасу.

Телеканали, які порушать заборону, штрафуватимуться на суму від 10 мінімальних зарплат за показ або розповсюдження подібних пропагандистських матеріалів при першому показі і до 50 – за повторні порушення, повідомляє «Слово і діло».

Нагадаємо, замість російських телеканалів, можливо, з'являться еротичні.

У законі «Про захист інформаційного телерадіопростору України» конкретизовано, що під заборону потрапляють аудіовізуальні твори, що популяризують, агітують, пропагують діяльність будь-яких правоохоронних органів, збройних сил та інших збройних військових або силових формувань країни-окупанта.

Крім цього, поза законом на території України також фільми, творці яких внесені до переліку осіб, що становлять загрозу національній безпеці. І сьогодні ж, 4 червня, набула чинності заборона на фільми, вироблені в Росії після 1 січня 2014 року.

#Телебачення #пропаганда #заборона

Коментарі

Оголошення
live comments feed...