• Головна
  • Свято «Місія честі, любові, добра» відбулось для вихованців Кременчуцької виховної колонії, що на Полтавщині
14:32, 2 червня 2015 р.

Свято «Місія честі, любові, добра» відбулось для вихованців Кременчуцької виховної колонії, що на Полтавщині

2 червня в Кременчуцькій виховній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області для вихованців організували свято «Місія честі, любові, добра», яке приурочили до Міжнародного дня захисту дітей. Свято, яке відзначають дорослі разом з дітьми на порозі барвистого і чарівного літа, свято сповнене прекрасних мрій та сподівань.

До установи літнього дня з поздоровленнями та подарунками  до підлітків завітало чимало гостей: заступник начальника управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області Олег Ковальчук, представники органів місцевого самоврядування, державних, громадських та релігійних організацій.

IMG_0330 - копия

IMG_0330 - копия

 IMG_0262 - копия

Свято розпочалося з виконання Гімну України. Вихованці співали, тримаючи руку на серці, зі щирістю, любов'ю та гордістю в очах.

Протоієрей Української православної церкви отець Сергій побажав усім миру, здоров’я духовно, терпіння, смиріння, любові та успіхів у всіх починаннях. Звертаючись до хлопців, бажав, щоб їхні серця завжди були відкриті для всякого благого діла, щоб те добре зерно, яке сіється в їхніх серцях, в майбутньому проросло великими плодами! І закликав на всіх Боже благословення.

IMG_0242 - копия

IMG_0242 - копия

 IMG_0113 - копия

Свято, де було багато щасливих посмішок і гарного настрою, пройшло весело та цікаво. Концертно-розважальна програма, яку подарували гостям і вихованцям талановиті студенти Кременчуцького професійного ліцею нафтопереробної промисловості, видалась надзвичайно насиченою. Чудові пісні про Україну, запальні танці та акробатичні номери подарували неймовірні відчуття.  Вразив глядачів та учасників свята насичений та яскравий виступ гімнасток Кременчуцької дитячої та юнацької спортивної школи №1. Дівчата показали свою майстерність, красу та неймовірну гнучкість. Особливо ефектним видався Силовий номер у виконанні юнаків виховної колонії, які гідно показали гостям свою силу, уміння і згуртованість.

Подвійним видалось свято для переможців весняних спортивних змагань, які проводились серед вихованців колонії. Хлопці протягом тривалого часу демонстрували свої спортивні таланти та змагалися за звання кращих. І ось саме сьогодні виділили найкращих із кращих спортсменів установи, які стали особливо помітними «зірками» на спортивному небосхилі. Почесні грамоти і кубки отримали: найкраща футбольна команда, найкраща волейбольна команда, кращий бомбардир та кращий голкіпер, кращий гирьовик колонії, найкращий тенісист та найкращий гравець з шашок, кращий з віджимання за одну хвилину, найкращий в підтягуванні та найкращий гравець у шахи. Із перемогою спортсменів радо привітав начальник виховної колонії Юрій Величко. Його теплі та щирі батьківські слова запам’ятаються молоді на все життя. 

Свято «Місія честі, любові, добра» відбулось для вихованців Кременчуцької виховної колонії, що на Полтавщині, фото-3

 IMG_0019

Окремим подарунком для тринадцяти вихованців колонії стало отримання найважливішого документу в житті – паспорту громадянина України. Начальник Центру надання адміністративних послуг Тетяна Печериця та начальник Державної міграційної служби Автозаводського району м. Кременчука Олена Коль привітали молодих людей із такою важливою у їхньому житті подією.

Свято, яке відбулось у виховній колонії, запам’ятається надовго своєю красою і неповторністю. Гості та вихованці були дуже задоволені і отримали багато незабутніх вражень.

Прес-служба управління Державної пенітенціарної служби

України в Полтавській області

#Полтавщина #колонія #свято

Коментарі

Оголошення
live comments feed...