Ексклюзив
17:24, 31 травня 2015 р.

Ніна Матвієнко: Дитина - це Дар

Ексклюзив

Народна артистка України головувала на дитячому фестивалі у Полтаві.

Сьогодні, 31 травня, у Полтавському обласному українському музично-драматичному театрі імені Миколи Гоголя пройшов гала-концерт Всеукраїнського фестиваль-конкурсу мистецтв "Зірковий час".

Перед його початком голова журі, народна артистка України, Герой України Ніна Матвієнко відповіла на питання журналістів.

Про конкурс

Організатори цього фестивалю взяли на себе великий тягар. Це дуже невдячна робота, це не так важливо, тому що головне -  любов до дітей. Зараз у нашій країні йде війна, і найстрашніше - ця тематика пролазить у фестивалі. Ми вчора переконалися, що ніхто не байдужий цієї теми.

 

Про дітей

Дитина - це Дар, а якщо скажеш їм, що це Твоє, то ви вкрадете у дитини її майбутнє. Це не Твоє, і не Моє, а дароване Богом, і його слід розвивати. Також слід шанувати те горличко, ту хату, ту матір, того батька за те щастя, яке прийшло в хату. Якщо з цієї позиції розуміти, то наша держава стане високодуховною.

Якщо все це пояснювати дітям, то вони ніколи не будуть шукати якийсь місць чи оцінок. Я сама, наприклад, ніколи ніде не займала перші місця.

Ніна Матвієнко: Дитина - це Дар, фото-1

Про особливості харчування

Не можна води газованої пити. Раніше брехали, що не можна їсти мед. Можна! Про це я вперше дізналася, коли була у Канаді. Раніше говорили, що перед концертом не можна їсти лимон. Насправді можна, але лише з чаєм солодким. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ніна Матвієнко

Коментарі

Оголошення
live comments feed...