• Головна
  • у Полтавській області до суду направили 31 корупційну справу
13:52, 29 травня 2015 р.

у Полтавській області до суду направили 31 корупційну справу

У п’ятницю, 29 травня, в обласній прокуратурі відбувся брифінг прокурора області Яна Стрелюка, на якому він поінформував журналістів про стан боротьби з корупцією. 

Прокурор зазначив, що упродовж 5 місяців цього року правоохоронними органами області направлено до суду 31 обвинувальний акт у кримінальних провадженнях про корупційні злочини.

До кримінальної відповідальності притягнуто 32 особи, з яких по одному посадовцю органів влади та місцевого самоврядування, 4 працівники міліції, один податківець, 7 посадових осіб інших органів публічного права. 

Також цьогоріч правоохоронними органами області складено 46 протоколів про правопорушення, пов’язані з корупцією. За результатами їх розгляду щодо 29 осіб накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафу. Решта протоколів перебувають на розгляді в судах.

Прокурор навів конкретні приклади та анонсував, що наступний свій брифінг присвятить стану розслідування кримінальних проваджень, пов’язаних із перешкоджанням волевиявленню учасників мирних акцій протесту під час Революції Гідності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Прокуратура #Полтавська область #корупція

Коментарі

Оголошення
live comments feed...