• Головна
  • Греко-католики передали хворим дітям гуманітарну допомогу
12:39, 29 травня 2015 р.

Греко-католики передали хворим дітям гуманітарну допомогу

28 травня у Центр реабілітації для дітей з органічним ураженням центральної нервової системи м. Полтава передали одяг, медичні пристосування для ходьби та ліжка для дітей-пацієнтів.

На прохання медичного капелана о. Максима Кролевського (УГКЦ), який здійснює своє душпастирське служіння у Полтавському Центрі реабілітації, Український Католицький Університет надав благодійну допомогу медичними матеріально-технічними засобами, побутовими речами та одягом. Так, до реабілітаційного центру передали у постійне користування реабілітаційний тренажер, дитячі лікарняні ліжка, ходунки, крісла для душу, дитячі візки, пластикові ванночки, постільну білизну, ковдри, одяг та взуття.

Священик відслужив молебень, у якому медики, діти та їхні батьки склали подяку Богові та усім жертводавцям, які були причетні до наданої благодійної допомоги.

― Соціальне служіння ближньому, ― звернувся о. Максим Кролевський до медиків, дітей та їхніх батьків, ―  є одним з пріоритетних напрямків розвитку Української Греко-Католицької Церкви, бо наше християнська діяльність ніколи не повинна обмежуватися лише мурами нашого храму, мусить виходити далеко поза стіни сакральних споруд і проникати у всі сфери суспільного життя, проникати у такі Центри, де є діточки з особливими, спеціальними потребами.

Парафія Пресвятої Трійці УГКЦ, медичний персонал Центру реабілітації, діти та їхні батьки висловлюють щиру подяку отцю доктору Петру Терлецькому та Українському Католицькому Університету за надані медичні матеріально-технічні засоби, побутові речі та одяг.

Гуман_тарна допомога з УКУ (4)

Гуман_тарна допомога з УКУ (4)

 Гуман_тарна допомога з УКУ (3)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #допомога

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...