• Головна
  • У Полтавській області кількість неповнолітніх злочинців зросла майже удвічі
11:14, 28 травня 2015 р.

У Полтавській області кількість неповнолітніх злочинців зросла майже удвічі

Згідно даних начальника сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Полтавській області Жанни Ахіджанян, з початку року неповнолітніми скоєно в два рази більше кримінальних правопорушень, ніж за відповідний період у минулому році.

З початку 2015 року «дитячі» міліціонери зафіксували 165 правопорушень за участю неповнолітніх ( у 2014 році – 83 правопорушення). Більше ніж у 5 разів збільшилася кількість злочинів, скоєних групою осіб (33 проти 5-ти у минулому році). Майже вдвічі зросла кількість крадіжок (91 проти 47-ми у 2014 році) та вдвічі – грабежів (15 проти 8 у минулому році). У минулому році неповнолітні не вчиняли розбійні напади, а в цьому році вже скоїли 4.

Як позитивна статистика – зменшення випадків шахрайств, вчинених неповнолітніми (8 проти 11).

«Аналіз скоєних правопорушень свідчить, що серед зловмисників стало більше учнів професійно-технічних училищ та менше тих, хто скоював злочини у стані алкогольного сп’яніння, - говорить Жанна Ахіджанян. - Серед проблемних питань і те, що раніше судимі не стають на шлях виправлення, а продовжують свою незаконну діяльність (раніше судимими неповнолітніми вчинено 22 злочини проти 13 у минулому році)».

Задля подолання злочинності серед дітей, міліція Полтавської області проводить широку профілактичну роботу серед учнівської молоді та студентів, роз’яснює права та обов’язки неповнолітніх, демонструє профілактичні фільми про шкоду алкоголю, тютюну та наркотиків на організм людини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавська область #правопорушення. неповнолітні

Коментарі

Оголошення
live comments feed...