• Головна
  • Полтавські ліси наповнили дикими кабанами
14:09, 27 травня 2015 р.

Полтавські ліси наповнили дикими кабанами

Нещодавно для поповнення фауни у ДП «Пирятинський лісгосп» випустили диких кабанів з вольєру Вороньківського лісництва. Розведенням вольєрного господарства займаються для збільшення популяції диких тварин.

У лісах, що оточують, мешкають лосі, кабани, козулі, зустрічаються й плямисті олені. У вольєрах усі звірі обов’язково щеплюються проти різних хвороб, розповіли в прес-службі Полтавського ОУЛМГ.

- У вільну природу випустили десять голів кабанів. Усі тварини здорові. Як приживуться поза межами вольєру –покаже час, – говорить міжрайонний мисливствознавець Анатолій Дащенко.

Загалом у вольєрі утримували 33 диких кабанів. Окрім того, що вони самі знаходять поживу, їх щодня підкормлює єгерська служба.  

Єгері розповідають, що кабани живуть стадами: по 10-12 голів. Вожаком стада є старша свиноматка, а кабани, які вже старші, живуть в основному одинаками. Дикі свині, привівши потомство,  в середині літа відлучають маленьких поросят від себе. До зими вони підростають і разом з дорослими бігають у стаді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавські ліси #дикі кабани

Коментарі

Оголошення
live comments feed...