• Головна
  • Полтавці дізнаються, як врятувати себе від енергетичної кризи
16:10, 26 травня 2015 р.

Полтавці дізнаються, як врятувати себе від енергетичної кризи

27 травня о 14:30 в приміщенні ПНПУ відбудеться відкрита лекція експерта з реформи енергетичного сектору «Реанімаційного Пакету Реформ» Андрія Зінченка на тему: «Сказати правду самим собі, або чому реформи в енергетиці залежать від нашої відкритості».

Співорганізаторами заходу стали творча організація «Що, Де, Коли», освітній проект «Вуличний університет» та ПНТУ ім. В.Г. Короленка.

За словами організаторів, головна мета лекції – пояснити полтавцям, «як зробити так, щоб необхідні зміни в енергетичному секторі стали не вбивчим шоком, а потужним стимулом для економіки та них самих».

Андрій Зінченко – громадський діяч у сфері енергоефективних інновацій, керівник освітніх проектів мережі ініціатив з енергозбереження Greencubator. Займається освітніми проектами та роботою з університетами і громадами. Має досвід роботи в медіа (друковані видання, ТБ), PR, а також долучився до формування в Україні такої галузі, як інфографіка та візуальна комунікація.

 

«Реанімаційний пакет реформ» – громадська ініціатива, спрямована на пришвидшення реформування країни. Навколо РПР об’єдналося понад 300 експертів, активістів, журналістів, науковців, правозахисників з 50-ти найвідоміших українських аналітичних центрів та громадських організацій. Учасники РПР разом розробляють законопроекти, добиваються їхнього ухвалення та контролюють втілення реформаторських законів.

 

Що? Лекція Андрія Зінченка на тему: «Сказати правду самим собі, або чому реформи в енергетиці залежать від нашої відкритості».

 

Де? 311 ауд. 2-ого навчального корпусу ПНТУ ім. В.Г. Короленка.

 

Коли? 27 травня о 14:30.

 

З приводу питань: 095-883-65-13 (Вікторія).

 Афіша

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...