• Головна
  • Олега Беха просять прояснити ситуацію щодо ТОВ» Агротехсервіс»
17:02, 26 травня 2015 р.

Олега Беха просять прояснити ситуацію щодо ТОВ» Агротехсервіс»

Керівник центру “Солідарність проти корупції” Валентин Волошин звернувся до начальника УМВС України в Полтавській області Олега Беха з проханням прояснити ситуацію, яка склалася навколо ТОВ» Агротехсервіс».

Текст листа, який Волошин направив до очільника Полтавської міліції подаємо без змін.

Начальнику УМВСУ у Полтавській області

Беху О.В.

Від імені активістів Полтавщини вимушений звернутися до Вас з проханням у максимально короткий строк дати відповіді на запитання з таких обставин.

1. 28.02.1994р. між ТОВ» Агротехсервіс», що у селищі Решетилівка та Фондом комунального майна Полтавської області, правонаступником якого є Регіональне відділення Фонду держмайна України по Полтавській області підписано Договір куплі – продажу, згідно з пунктом чотири якого покупець( ТОВ) повинен був « …виконувати свої обов’язки належним чином; виконувати умови договору куплі – продажу, що витікають із затвердженого органом приватизації Плану Приватизації; сторона, яка порушила зобовязання відповідно до цього договору, повинна усунути ці порушення». Крім того п. 5.2 Договору зобов’язував ТОВ «… за згодою мешканців житлових будинків провести приватизацію квартир, що знаходяться на балансі підприємства». Проте ТОВ умови договору не виконало. За цим фактом Решетилівський РВ у 2013р.порушив кримінальну справу № .0428. За минулий час винесено чотири постанови про закриття, які скасовані судами.

Запитання : чому слідчі і начальник СВ не понесли відповідальності за тяганину? Чому відмовляють у клопотаннях передати справу до СВ УМВСУ?

2. У 2013р. Решетилівський РВ отримав для додаткового розслідування справу № 121240051. Згідно вказівок апеляційного суду потрібно було встановити осіб, які ще у 2011 р. сфальсифікували більше 80 додаткових угод оренди землі площею біля 400 га.

Запитання: чому ці особи, які сфальсифікували додаткові угоди і були працівниками ТОВ «Гарант – 5» не встановлені? Скільки ще потрібно часу міліції для такої рядової дії як проведення почеркознавчої експертизи та додаткових допитів кількох осіб? У селян склалося обґрунтоване враження: злодії - місцеві феодали - передали до міліції хабар!

3. 06.06.13р. Решетилівський селищним голова В. Кузьменко й директор ТОВ « Агротехсервіс» В. Колотій подали судді Полтавського райсуду недостовірні/сфальсифіковані документи щодо земельної ділянки, чим ввели суддю І.С . Кіндяка в оману щодо фактичних обставин і той 06.06.13р. виніс рішення по справі № 1625/397/2012р., пославшись на ці недостовірні обставини як на дійсні.

За вказаним фактом 07.08. 2014р. слідчим Октябрського РВ м. Полтава Івашенко Ю.В. було порушено провадження № ..0191. У травні 2015р. потерпілі дізналися , що ще 13.02 2015р. провадження закрито.

Запитання: чому сфальсифіковані документи не стали підставою для притягнення винних до відповідальності? Чому подання в суд недостовірних документів і, відповідно пояснення осіб, які попереджені про кримінальну відповідальність за дачу неправдивих свідчень, не стало підставою для притягнення В.Колотія і В. до відповідальності? Потерпілі запитують: Який розмір хабара отримали в міліції щоб закрити очі на цей злочин?

Чому лише 07.05. потерпілі отримали постанову за лютий 2015р.? Адже їх тим самим позбавили права на оскарження!

Керівник центру “Солідарність проти корупції” В. Волошин

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Волошин #Бех

Коментарі

Оголошення
live comments feed...