• Головна
  • Валентин Волошин звернувся до Гройсмана з проханням перевірити діяльність правоохоронних органів Полтавщини
16:00, 26 травня 2015 р.

Валентин Волошин звернувся до Гройсмана з проханням перевірити діяльність правоохоронних органів Полтавщини

Керівник центру "Солідарність проти корупції" Валенти Волошин направив листа до Голови Верховної ради України Володимира Гройсмана, в якому просить провести перевірку діяльності прокуратури, СБУ, ВВБ, УМВС України в Полтавській області.

Лист був надісланий Голові ВР України сьогодні, 26 травня. Текст листа публікуємо без змін: 

Голові Верховної ради України В.Гройсману

Валентина Олексійовича Волошина,

керівника центру «Солідарність проти

корупції»

Повідомлення про скоєння злочину

Згідно рішення Європейського суду з прав людини від 12 березня 2015 року за заявою Сердюк Н.Й. по справі №61876/08 («Сердюк проти України») з держави стягнуто 8 тис. євро (186 тис.грн) на її користь через корупційні дії полтавських правоохоронців. Заяву підготовлено та розгляд її супроводжувався активістами Центру «Солідарність проти корупції» при Полтавській профспілці «Солідарність» під керівництвом Валентина Олексійовича Волошина.

В своїй заяві до Євросуду Сердюк Н.Й. звинувачувала правоохоронні органи Полтавщини в бездіяльності по розслідуванню обставин вбивства її сина, Едуарда Кривоноса в с.Лелюхівка Новосанжарського району Полтавської області в 2002 році, в корупції під час розслідування кримінальної справи та в порушенні ст.2 Конвенції про захист прав людини та основних свобод.

Європейський суд визнав дії правоохоронців Полтавської області такими, що порушують ст.2 Конвенції і зобов`язав державу Україна сплатити їй 15 Евро за поштові витрати та 8000 евро відщкодування моральної шкоди.

Сердюк Н.Й. неодноразово зверталася вже в останні роки до міліції, в тому числі 4 рази і до першого заступника начальника УМВС в Полтавській області, начальника слідчого управління УМВС України в області Балоня А.Б..

Сердюк Н.Й. вже за 70 років, але вона зрозуміла, що полтавська міліція, на її думку, продажна структура. На нашу думку, саме Балонь А.Б. очолює корупційну мережу в органах внутрішніх справ Полтавщини. Він обіцяє, стверджує, що вони знають, хто вбив Кривоноса і скоро його затримають. І так 13 років. Особисто Балонь обманує Сердюк вже майже три роки. В той же час вбивцю знає все село. Потім, очевидно, після отримання чергового хабара, Сердюк отримує чергову відповідь про те, що «слідство триває».

В такому випадку Сердюк на сто відсотків переконана, така людина, як Балонь А.Б. не може бути першим заступником начальника міліції області. На наш погляд, що його місце в іншому закладі, під охороною, але аж ніяк не на керівній посаді в міліції.

Прошу розглянути наше повідомлення стосовно Балоня А.Б., і надати матеріали кримінальної справи та рішення Європейського суду з прав людини до Генеральної прокуратури України для порушення кримінального провадження стосовно Балоня.

На даний час Сердюк Н.Й. підготовлена чергова заява до Європейського суду з прав людини. Не сумніваємось, що рішення буде на її користь. Але вона обурена тим, що шкоду відшкодовує держава, тобто прості громадяни-платники податків.

Держава розплачується за корупційні дії правоохоронців коштами платників податків, тобто нашими коштами. Самі ж корупціонери отримали кошти від злочинців за закриття кримінальної справи, підвищення по службі від держави і продовжують займати високі посади в правоохоронних органах області.

Злочини приховують працівники прокуратури, СБУ, ВВБ, УМВС України в Полтавській області. Саме тому перевірку необхідно зробити незалежними органами влади не з Полтавської області.

26 травня 2015 року В.О.Волошин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Волошин #Гройсман

Коментарі

Оголошення
live comments feed...