• Головна
  • Комунальне підприємство «Теплоенерго» визнало факт зловживання монопольним становищем
14:32, 26 травня 2015 р.

Комунальне підприємство «Теплоенерго» визнало факт зловживання монопольним становищем

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення  Антимонопольного комітету України оштрафувала КП«Теплоенерго» на 7 тисяч гривень за зловживання монопольним становищем на ринку централізованого постачання гарячої води.

Як встановило Відділення за результатами досліджень, КП «Теплоенерго» необґрунтовано включило витрати з проведення періодичної повірки, обслуговування і ремонту квартирних засобів обліку, у тому числі їх демонтажу, транспортування та монтажу після повірки, у плановані розрахунки тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води населенню, що надавалися до НКРКП у 2014р. (до 17.10.2014р.) для встановлення тарифів.

«Як наслідок таких дій підприємства, споживачі послуги з централізованого постачання гарячої води (населення), квартири яких необладнані засобами обліку гарячої води, змушені сплачувати додаткові кошти за непотрібні їм послуги, враховуючи, що за відсутності в них засобів обліку гарячої води, періодична повірка (ремонт) їм не проводитиметься. А дії КП «Теплоенерго» щодостягнення з таких споживачів витрат на періодичну повірку (ремонт) можуть призвести до ущемлення інтересів споживачів», - надав пояснення голова територіального відділення Володимир Оніщенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АМКУ #тарифи

Коментарі

Оголошення
live comments feed...