Привітання керівників області з днем захисту дітей

Любі діти! Шановні дорослі!

Від щирого серця вітаємо вас з Міжнародним днем захисту дітей!

Діти надихають нас творити добро, спонукають до нових досягнень, додають віри в себе.

Для того, щоб майбутнє Полтавського краю творило здорове, розумне, талановите покоління, ми повинні зробити все, щоб забезпечити нашим дітям всебічний розвиток, гідний рівень виховання та навчання. Щаслива доля, захист прав та інтересів кожного маленького українця – святий обов’язок родини, школи, громадськості, держави; це той головний чинник, що має об’єднати сьогодні наше суспільство.

На жаль, є ті, кому не пощастило мати веселе й безтурботне дитинство. Передусім, це сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Переконані, що разом нам під силу зробити так, щоб очі цих дівчаток і хлопчиків ніколи не знали гірких сліз розчарування і зневіри.

Бажаємо вам, юні полтавці, щасливого й безхмарного дитинства, щирих посмішок, миру, любові та тепла!

Валерій Головко,

голова Полтавської обласної

державної адміністрації

Петро Ворона,

голова Полтавської обласно

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов