• Головна
  • Упродовж минулого та нинішнього років щодо неповнолітніх складено понад 300 адмінпротоколів
16:39, 25 травня 2015 р.

Упродовж минулого та нинішнього років щодо неповнолітніх складено понад 300 адмінпротоколів

Прокурори області перевірили стан дотримання прав неповнолітніх при доставленні, адміністративному затриманні та утриманні в ізоляторах тимчасового тримання, кімнатах для затриманих та доставлених чергових частин органів внутрішніх справ області. 

З’ясовано, що упродовж минулого та поточного років працівниками органів внутрішніх справ області за вчинення адміністративних правопорушень щодо неповнолітніх було складено більше 300 адмінпротоколів. 

«Із загальної кількості складених протоколів понад 88% – за фактами куріння тютюнових виробів у заборонених місцях, розпивання спиртних напоїв, появи у нетверезому стані у громадських місцях, а також 9% - про вчинення дрібного хуліганства», - повідомила начальник відділу захисту прав і свобод дітей прокуратури області Галина Скотаренко.

За її словами, випадків доставлення до райвідділів осіб, які не досягли віку адміністративної відповідальності, не встановлено. Водночас виявлено факти не притягнення до адміністративної відповідальності батьків за невиконання обов'язків щодо виховання дітей. Також мають місце випадки складання протоколів за відсутності факту правопорушення чи малозначності, пропущення строків притягнення до адміністративної відповідальності.

Неналежною є і профілактична робота з неповнолітніми, які перебувають на обліку, що призводить до вчинення ними повторних злочинів та правопорушень.

«Як результат, на усунення порушень законодавства у минулому та нинішньому роках начальникам територіальних органів внутрішніх справ області прокурорами внесено 22 документи реагування, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 16 посадових осіб», - констатувала прокурор.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавська область #прокуратура #неповнолітні

Коментарі

Оголошення
live comments feed...