• Головна
  • Як змінилося ставлення до Порошенка за рік
16:31, 25 травня 2015 р.

Як змінилося ставлення до Порошенка за рік

Українці незадоволені роботою Верховної Ради більше, ніж президента Петра Порошенка. 

Про це свідчать результати дослідження, проведеного компанією TNS On-line TRACK, повідомляє ТСН.

Зокрема,  31% опитаних українців вважають дії влади щодо стабілізації ситуації в країні абсолютно незадовільними, ще 28% респондентів переконані, що влада, переважно, не виконує своїх обов'язків, а 37% респондентів вважають, що влада щось робить, але не в повному обсязі і лише 1% опитаних впевнені, що влада повністю виконує покладені на неї функції. 

Крім того, результати дослідження свідчать про те, що з листопада 2014 до квітня 2015 року індекс оцінки діяльності уряду впав удвічі. Так, у квітні лише 8% українців оцінили дії Кабміну задовільно, а 68%  - незадовільно. Експерти пояснюють такі результати низкою прийнятих непопулярних законів, пов'язаних із тарифною політикою держави. 

Водночас, 51% українців абсолютно або скоріше не задоволені діяльністю президента, частка задоволених дорівнює 17%, а індекс оцінки його діяльності з липня 2014 до квітня 2015 року впав лише на 12 пунктів і залишається на рівні нижче середнього.  Соціологи також нагадують, що під час вступу на посаду як діючого президента Петра Порошенка, так і парламенту, стартовий індекс задоволеності у них був практично на однаковому середньому рівні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Порошенко #рік #президент #ставлення

Коментарі

Оголошення
live comments feed...