• Головна
  • Майбутній міський голова Полтави може пройти навчання у «Школі мерів»
15:47, 25 травня 2015 р.

Майбутній міський голова Полтави може пройти навчання у «Школі мерів»

З 12 червня по 23 серпня 2015 року в Києві пройде навчальна програма «Школа мерів» (http://www.civicua.org/grants/view.html?q=2470542).

Учасниками її можуть стати і кандидати на посаду полтавського міського голови та їх команди, які, вже цього жовтня претендуватимуть на перемогу у місцевих виборах.

За словами керівника проекту, Руслана Рохова, основним завданням Школи є підготовка майбутніх мерів та їх команд до управління міським господарством в умовах проведення реформи із децентралізації. Навчальну програму складено у відповідності до сучасних західних стандартів освіти. Вона містить такі освітні блоки: стратегічний менеджмент, публічне адміністрування та оpen government (відкритий уряд) МВА-програми Києво-Могилянської бізнес-школи.

Кандидати на навчання – політичні та громадські лідери, які проживають у містах з населенням понад 100 000 чоловік, а також з міст обласного значення, які мають меншу кількість населення, за умови, що заявка на навчання у Школі подається командою у складі 4-ох осіб.

 

Для участі у програмі необхідно пройти 2 етапи відбору: 1-ий – подача заявки на участь в Школі та передбаченого організаторами пакету документів (прийом триває до 31-ого травня)

 

В результаті аналізу заявок, кращих кандидатів буде запрошено на співбесіду, за результатами якої буде сформовано кінцевий склад учасників першої програми Школи (52 особи).

 

Навчальний план складається з 8 навчальних блоків, освоєння яких покликане сформувати у майбутніх керманичів міст комплексне бачення потреб міста та можливостей їх задоволення, та допоможе розробити стратегію розвитку міста. Викладання здійснюватиметься по п’ятницям, суботам та неділям, відповідно до навчального плану.

 

Учасники, які покажуть найкращі результати, пройдуть 10-денне стажування в муніципалітетах країн Вишеградської четвірки (Польщі, Чехії, Угорщині та Словаччині).

 

Проїзд, харчування та проживання у Києві, а також у містах де проходитиме стажування, учасники забезпечують самостійно.

 

Більш детальну інформацію про Школу Мерів можна дізнатися з інформаційного буклету тут(http://issuu.com/lidiazhgyr/docs/__________________-________?e=11956525/12940796), задавши запитання на пошту( shkolameriv@gmail.com), або на сторінці проекту в «Facebook» (https://www.facebook.com/shkola.meriv?fref=ts).

 

Довідка: «Школа мерів» – спільний проект Громадянської Платформи «Нова Країна», Києво-Могилянської бізнес-школи, Агентства з питань стратегічних комунікацій та розвитку «Спільні зусилля», Інституту Політичної Освіти та ГО «Громадська рада Смарт-сіті».

 

Денис Старостін

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...