• Головна
  • Полтавські волонтери планують створити дитячий мотузковий парк
15:24, 25 травня 2015 р.

Полтавські волонтери планують створити дитячий мотузковий парк

Волонтери Полтавського батальйону небайдужих розпочали перший соціальний проект у рамках програми: «Війна руйнує дитинство… Врятуємо дитинство разом».

Волонтери поставили собі за мету створити будівництво дитячого мотузкового парку. Ціна питання - 20 тисяч гривень. На ці гроші будуть закуплені дитячі каски, системи страховки, карабіни, мотузки та інше спорядження.

"Здебільшого такі парки є суто комерційними і коштує таке задоволення немало. Тож ми вирішили, зробити такий парк – безкоштовним, де дітки сімей які через війну не мають фінансову змогу, змогли долучатися до активного способу життя. Будувати й проводити зайняття з дітьми, будуть наші друзі полтавські альпіністи з альп-клубу «ІРБІС» які мають певний досвід у роботі з дітьми, та досвід альпінізмі та скелелазінні", - діляться своїми планами волонтери у соціальній мережі.

Перший етап роботи мотузкового парку волонтери планують запустити на базі дитячого православного табору «Джерело» (від Полтавської епархії Української Православної Церкви, Київського патріархату). В цьому таборі будуть перебувати на оздоровленні діти загиблих воїнів України. "Ми маємо надію, що добрі люди допоможуть нам зробити цей відпочинок яскравим та незабутнім", - сподіваються волонтери.

Як стверджують волонтери ПБН, мотузковий парк, як частка соціального проекту буде працювати і далі на тих же принципах доступності але більш широко й на постійній основі.

Допомогти у створенні парку для дітей може кожен. Дізнатися як це можна зробити можна тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПБН #парк

Коментарі

Оголошення
live comments feed...