• Головна
  • Пісочний художник з Полтавщини везе до Баку нове бачення життя українського народу
13:39, 25 травня 2015 р.

Пісочний художник з Полтавщини везе до Баку нове бачення життя українського народу

14 червня в Баку відбудеться 4 міжнародна виставка «Від сміття до мистецтва – FromWastetoArt».

Художні митці з усієї планети будуть створювати неочікувані та ідейні витвори мистецтва. 

Художник з Кременчука, Тетяна Кравченко - буде представляти Україну, та створить не просто мистецьку споруду, а справжнє нове «бачення життя українського народу»

Тетяна каже: «Ми потребуємо підтримки світу, але ще більше ми потребуємо нового ставлення до себе. Бо більшість із нас змінюється, або прагне змін, заради нового європейського рівня життя» - це основна мета, з якою Тетяна поїхала до столиці Азербайджану.

На експозиції під назвою «Почни з себе – змінюй світ», представлено нове українське бачення світу, ситуації в країні і можливість, як почати змінювати світ на краще. Кожен повинен зрозуміти головне, що саме від нас самих залежить майбутнє, а відповідно майбутнє нашої країни, світу і наших дітей.

На експозиції представлені 3 предмети: земля - ​​з вбудованим столом для малювання піском і камера, - яка передає малюнок, контур Азербайджану - усередині якого плазма, і саме на ній ми бачимо все, що людина малює на столі, табличка з гаслом - який дає нам зрозуміти суть експозиції. Стенд виготовлений в техніці пап'є-маше зі старих газет і журналів згідно регламенту виставки.

Кожна людина, яка проходить повз експозицію, з легкістю зможе помалювати піском на столі і побачити, як цей малюнок зараз же відтворюється на плазмі. Візуально і тактильно кожен відчує, як його рухи, думки, вчинки зараз же впливають на картинку країни. Що ці рухи легкі і такі прості, між тим мають свій вклад і велике значення. Не важливо, яка країна відображена на інсталяції – ідея «Почни з себе – змінюй світ», загальна для усього Миру.

Крім того, що Тетяна Кравченко буде в цьому році представляти Україну на виставці «FromWastetoArt», вона ще й відкриє виступом з пісочною анімацією цей урочистий день. Пісочне шоу на тему «збереження навколишнього середовища», буде поєднане із казковими пейзажами та легендами Азербайджану.

То ж чекаємо на повернення Тетяни з приємними емоціями, та завершеною метою – нехай увесь світ дізнається, що ми європейська держава із новим баченням та світоглядом.
«Почни з себе – змінюй світ» - ідея, яка на думку Тетяни, повинна панувати у цілому світі!

 

Тетяна Кравченко - режисер естради та масових свят за освітою.

У 2015 році представила глядачеві два пісочних концерта: "Титанік" та "Кавказька полонянка", з якими планує відправитись в гастрольний тур.

Також цього року, Тетяна подає заявки на участь у Премії ПінчукАртЦентр і МУХИ (Молоді Українські Художники 2015).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...