
09:34, 22 травня 2015 р.
На Полтавщині молодий чоловік разом з неповнолітнім спільником пограбували пенсіонера
До Миргородського МВ міліції звернувся 62-річний житель села Черкащани. Чоловік повідомив що з його будинку та з сараю викрадено алюмінієвий посуд, брухт чорного і кольорового металу, комплектуючі до газової колонки на суму близько 6 тисяч гривень.
У ході проведення заходів дільничні встановили, що крадіжку низки металевих речей скоїли 28-річний раніше судимий миргородець та його 16-річний товариш, які у вчиненому зізнались, повідомили в прес-службі міліції області.
По факту в Миргородському міськвідділі відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, з проникненням у житло та приміщення).
Чинне законодавство за подібні дії передбачає позбавлення волі на строк від трьох до шести років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
06:55, 7 липня
11:27, 14 липня
09:27, 17 липня
15:18, Вчора
live comments feed...