• Головна
  • Факультет технологій та дизайну ПНПУ провів семінар для вчителів трудового навчання Кобеляцького району
15:32, 20 травня 2015 р.

Факультет технологій та дизайну ПНПУ провів семінар для вчителів трудового навчання Кобеляцького району

Його назва - «Творчість – головна риса сучасного вчителя трудового навчання».

12 травня в Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка, на факультеті технологій та дизайну, відбувся виїзний семінар вчителів трудового навчання Кобеляцького району «Творчість – головна риса сучасного вчителя трудового навчання».

Про це розповіли представники університету.

У ході семінару відбулася зустріч із деканом факультету технологій та дизайну доктором педагогічних наук, професором В. П. Титаренко, яка ознайомила вчителів із сучасними підходами підготовки молодих спеціалістів до викладання трудового навчання в загальноосвітніх закладах за новою програмою, новими навчальними підручниками, а також з умовами вступу абітурієнтів на різні спеціальності факультету.

Учасники семінару з трудового навчання оглянули виставку кращих робіт студентів факультету, ознайомилися з історією та сучасністю факультету.

У процесі обговорення нової програми з трудового навчання дійшли спільної думки, що лише з використанням педагогами творчого підходу в навчальному процесі можна виконати навчальні програми, сприяти процесу розвитку людини, становленню її особистості, в якому взаємозалежні різні його сторони: фізичні, інтелектуальні, соціальні, духовні.

Вчителі та учні загальноосвітніх навчальних закладів Кобеляцького району відвідали Полтавський художній музей імені Миколи Ярошенка. Учасники семінару оглянули виставку мистецьких виробів студентів та викладачів Гадяцького училища культури.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПНПУ #Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...