• Головна
  • Сергій Каплін назвав Яценюка авантюристом і запевнив, що Україна більше не отримає кредитів
11:46, 20 травня 2015 р.

Сергій Каплін назвав Яценюка авантюристом і запевнив, що Україна більше не отримає кредитів

Народний депутат Сергій Каплін назвав прем’єр-міністра Арсенія Яценюка авантюристом і звинуватив у тому, що через нього реальний сектор економіки більше не отримає інвестицій і кредитів.

Про це нардеп написав у своєму акаунті на Facebook після вчорашнього дозволу Кабміну в будь-який момент зупиняти виплати за зовнішнім держборгом. Сергій Каплін впевнений, що таке рішення вдарить по міжнародній фінансовій репутації України та загрожує міжнародними арбітражами.

«Учора Арсеній Петрович зірвав з себе всі маски: яппі та прозахідний реформатор виявився простим наперсточником та авантюристом. Яценюк запропонував Раді шантажувати кредиторів та не повертати борги. Це удар по міжнародній фінансовій репутації України. Це загроза крос-дефолту: реальний сектор більше не отримає інвестицій та кредитів. Це загрожує арбітражами, судами та панікою інституційних кредиторів», - говорить Сергій Каплін у своєму акаунті на Facebook.

Нардеп припустив, що вчора Арсеній Яценюк отримав можливість відтермінувати економічну катастрофу і передати країну з боргами і дефолтом своєму наступнику.

«Прем'єр згодом скаже: за мене країна вижила, а ви не втримали без мене кермо і отримали дефолт. Розрахунок простий і цинічний. Але треба пам’ятати, що ще ніхто не рятував свою державу грою в наперстки із своїм народом, а тепер ще й з іноземними інвесторами та кредиторами», - заявляє Каплін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Каплін #Яценюк

Коментарі

Оголошення
live comments feed...