• Головна
  • 16 травня у ТРЦ Екватор пройшов сімейний фестиваль «Sport Fest»
Новини компаній
09:43, 18 травня 2015 р.

16 травня у ТРЦ Екватор пройшов сімейний фестиваль «Sport Fest»

Новини компаній

В рамках фестивалю у ТРЦ Екватор пройшли спортивні змагання та виступи полтавських дитячих колективів.

У змаганнях прийняли участь 13 сімей-команд. Головний приз, абонемент на півроку до спорт клубу "Олімп" отримала Команда №13. Іваниних: Тато Олег, мама Богдана та синок Максим.

16 травня у ТРЦ Екватор пройшов сімейний фестиваль «Sport Fest» (фото) - фото 1

16 травня у ТРЦ Екватор пройшов сімейний фестиваль «Sport Fest» (фото) - фото 1


Для сімей були проведені наступні конкурси: 1) «Спортивний ерудит » (ведучими задавалися спортивні запитання, за правильну відповідь команда отримувала 1 бал), 2) «Диск» (передавали диск з рук в руки на вибування, три родини, в яких останнім залишився диск, набрали по 3 бали і отримали сертифікати на 200грн. від «Мегаспорту»); 3) «Сімейний боулінг» (команда, яка набрала найбільшу кількість балів за 3 спроби стала переможцем і вони отримали сертифікат на 300грн. від «Марафону», 5 сімей, що набрали від 17до 25 отримали 5 подарункових дисконтних картки від Рumа , 7 команд сертифікат на 100грн. від «Марафону»; 4) «Мій зможе» (чоловіки переносили жінок зручним способом. Команда-переможець отримала сертифікат від спортклубу Олімп на 1 місяць безкоштовного відвідування, а учасники сертифікат на безкоштовне відвідування 3-х занять в спортклубі Олімп; 6) «Вгадай скільки» ( команди мали вгадати, скільки горіхів поміщається в банці. Команда ,що вгадала, отримала сертифікат на 200грн. від «Мегаспорту» ; 7) «Раціональне харчування» ( командам роздали мішечки із невідомими для них вмістом продуктів харчування. Вони мали вгадати, що знаходиться в них. Всі команди справилися із завданням і кожна команда отримала по 1 балу.) ; 8) «Здорові легені» (команди мали на швидкість надути по 3 кульки. Дві команди-переможці отримали сертифікати на 300грн. від «Марафону»).

16 травня у ТРЦ Екватор пройшов сімейний фестиваль «Sport Fest», фото-2

Після змагань всі бажаючі розважалися під святкову програму: танцювальні композицій від танцювальних колективів «Ритм», «Натхнення», «Діамант»; танц. композиція від спортклубу «Олімп»; Творчий центр Н.Май; та номери від Арт-студії «Браво» 

Майстер-клас «Умілі ручки» (виготовляли спортивну атрибутику, плели браслети з атласних стрічок); Майданчик розваг з аніматорами- Смішариками; «Весела солодка рибалка» - діти замість рибок ловили собі солодощі; Майданчик «Самокат, скейт, ролики» - всі бажаючі могли кататися на них, далаючи перешкоди та Малюнок на асфальті.

Більше фото дивіться згодом у галереї сайту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #ТРЦ "Екватор"

Коментарі

Оголошення
live comments feed...