• Головна
  • Звітно-виборча конференція Полтавської обласної організації ВФСТ «КОЛОС»
11:29, 16 травня 2015 р.

Звітно-виборча конференція Полтавської обласної організації ВФСТ «КОЛОС»

14 травня у актовій залі облдержадміністрації відбулась звітно-виборча конференція Полтавської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос».  З’їхались делегати з усієї області з метою обрання керівних органів названої організації. За підсумками роботи у зв’язку з ювілейною датою (ВФСТ «Колос» відмічає цього року своє 65-річчя) відбулось нагородження кращих працівників та функціонерів сільського спорту грамотами обласної ради та ОДА,  Полтавського відділення Олімпійського комітету, Управління фізичної культури та спорту та обласної організації ВФСТ «Колос».

Сайт 0532.ua поспілкувався з декількома найбільш активними представниками цієї організації, щоб дізнатися про розвиток спорту в нашій області.

Горячківський Андрій Феодосійович, голова кременчуцького РО ВФСТ “КОЛОС”, почесний громадянин Кременчуцького району.

- Кременчуцька районна організація «Колос» працює 65 років, починаючи з «Колгоспника» і закінчуючи КРО ВФСТ «Колос». Завжди наш район був серед передових у області, наші спортсмени завойовували призові місця, багаторазово перемагали у різних змаганнях. Наші футбольні команди становились чемпіонами Всеукраїнських спортивних ігор. Багато спортсменів виступало на чемпіонатах Європи та світу. Наприклад Ганна Мельниченко – учасниця Олімпійських ігор. Міщенко Петро – чемпіон України з боксу. Петриченко Олексій – чемпіон України з пауерліфтінгу. Отже здобутків та перспектив багато.

Проблема ж одна – матеріальна база! Дуже хотілося б допомоги у цьому питанні. А ми в свою чергу будемо й надалі покращувати результати… Оскільки хто, як не ми, готує людей допризовного віку. І наші хлопці, наші бійці зараз перебувають у АТО, захищаючи державу. Впевнений, що саме через фізичну культуру та спорт ми можемо підготувати ще більше захисників вітчизни, які боронитимуть нашу країну від іноземних агресорів!

Мороз Олег Арсенійович, заслужений тренер України, суддя національної категорії, Президент Полтавського осередку гирьового спорту України.

- Гирьовий спорт на сьогодні здобуває все більше прихильників, як в Україні, так і в цілому світі. Якщо раніше цей вид спорту розвивали лише в республіках колишнього Радянського союзу, то на минулорічному чемпіонаті світу в Місті Гамбург (Німеччина) було 540 учасників з 35 країн. Ну а Полтавщина традиційно у списку лідерів з гирьового спорту в Україні. Основними його центрами в нашій області є Полтава та Полтавський район, Кобеляцький, Карлівський, Шишацький та Миргородський райони. Базою гирьового спорту в області є Полтавська державна аграрна академія, в якій, до речі, відкрився відповідний музей, який радо відкриває свої двері як відвідувачам з Полтави, так і делегаціям з інших міст та країн. Колекція зібрана з експонатів, вік деяких з яких нараховує близько тисячі років, що дозволяє на свої очі простежити еволюцію такого снаряду, як гиря.

Скрильник Микола Володимирович, Бутенківський сільський голова.

Згідно рішення сесії Бутенківської сільської ради, затверджена програма, яка на сьогодні є базою підтримки спорту на селі. Під цю програму виділено 85 тисяч грн. на 2015 рік, забезпечено дві посади спортивних інструкторів. Дві футбольні команди функціонує на території нашої сільської ради. Надається допомога по організації виїзду наших спортсменів до місця змагань. Є можливість придбати спортивний інвентар, футбольну форму і т.п. В Бутенках є чемпіонка світу та України з армспорту Калашнік Юлія Гіязівна, є видатний футболіст, який грає у вищій лізі, Міщенко Андрій Петрович. До речі, на останній сесії ми виділили Юлії адресну фінансову допомогу на відрядження до місця наступних змагань на чемпіонат Європи до Болгарії.

Оскільки на території нашої сільської ради проживає близько 3 800 чоловік, багато молоді, вирує життя, ми підтримуємо спорт, допомагаємо школі, учні якої, до речі, здобувають хороші результати на різних турнірах та зустрічах. Проводимо місцеві змагання, також надаємо по можливості фінансову допомогу спортсменам, заохочуємо людей до здорового способу життя, щорічно проводимо змагання ветеранів спорту

 фоторепортаж з місця подій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конференція #спорт #колос

Коментарі

Оголошення
live comments feed...