Ями на полтавських дорогах - одна з головних причин ДТП в області

З початку весняно-літнього періоду працівників Державтоінспекції області найбільше бентежить незадовільний стан вулиць, та невжиття своєчасних заходів щодо усунення аварійної ямковості.

Стан вулиць в обласному центрі можна охарактеризувати як критичний. Заходи адміністративного впливу з цього приводу застосовуються (в одному випадку за статтею 188-28 кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання припису), в іншому - за частиною 1 статті 140 кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил, норм і стандартів при експлуатаційному утриманні вулично-дорожньої мережі).

Ями на полтавських дорогах - одна з головних причин ДТП в області (фото) - фото 1
Ями на полтавських дорогах - одна з головних причин ДТП в області (фото) - фото 1

«У Полтаві існують ділянки вулиць, де спостерігається досить висока інтенсивність руху транспорту, зокрема Київське та Харківське шосе, де глибина окремих вибоїн в 6 разів перевищує гранично допустиму. Найпоширенішою причиною виникнення на вулицях обласного центру є порушення правил маневрування. Як свідчить статистика, починаючи з березня по цей час зафіксовано 6 випадків, коли транспортні засоби потрапляли в ями та вибоїни, внаслідок чого їх було пошкоджено, а водіям завдано чималих матеріальних витрат для ремонту», - говорить начальниксектору організації дорожнього руху УДАІ в Полтавській області Іван Тумко.

Ями на полтавських дорогах - одна з головних причин ДТП в області (фото) - фото 2
Ями на полтавських дорогах - одна з головних причин ДТП в області (фото) - фото 2

З боку Державтоінспекції ситуація щодо стану доріг та вулиць на території області перебуває та постійному контролі, адже від цього залежить людське життя та здоров’я.

Полтава ями ДТП область
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі