• Головна
  • Полтавці в рамках спеціальної акції зібрали близько чотирьох тисяч гривень (ФОТО)
13:46, 15 травня 2015 р.

Полтавці в рамках спеціальної акції зібрали близько чотирьох тисяч гривень (ФОТО)

Близько чотирьох місяців волонтери та активісти збирали монети на потреби бійців АТО.

Суть проекту «Копійка – життя збереже!» у зборі дрібних коштів жителями міста у спеціальні бокси, які знаходилися у торгових центрах міста. Всього було зібрано 3892,99 гривень, на які було придбано найнеобхідніші речі для військових, що перебувають в зоні АТО – воду, вологі серветки та каву.

Акція проводилася спільними зусиллями виконавчого комітету Полтавської міської ради, управління у справах сім’ї молоді та спорту, Всеукраїнського благодійного фонду «Help group» та найбільшої волонтерської спільноти міста – Полтавського батальйону небайдужих. Допомагати збирати кошти долучились волонтерські сектори ПНПУ імені В.Г.Короленка та ПДАА.

Пан Давид, директор фонду «Help group», поділився своїми емоціями від акції і розповів, що й надалі будуть проводитися подібні заходи, але у планах, якщо буремні події на Сході України закінчаться, допомагати дітям.

Начальник управління у справах сім’ї молоді та спорту Олена Ромас розповіла журналістам: «У нашому місті проводиться багато благодійних акцій. А от акція «Копійка – життя збереже» цікава тим, що здавалося б копійка має зовсім малий номінальний зміст. Але в цю копійку вкладається великий зміст, душа людини, яка не проходить мимо. І важливо, що діти, підлітки та молодь стають частиною великої доброї справи, яка вартує більше, ніж монети».

А студенти педагогічного університету та Аграрної академії, які власне і чергували зі скриньками, розповіли про те, що охочі збирати кошти були завжди, незважаючи на день тижня чи погоду.

Усі учасники процесу отримали пам’ятні грамоти від виконкому міської ради.

Вже через декілька днів закуплені товари поїдуть у зону АТО.

Полтавці в рамках спеціальної акції зібрали близько чотирьох тисяч гривень (ФОТО) (фото) - фото 1c_6oYAcofsI
Полтавці в рамках спеціальної акції зібрали близько чотирьох тисяч гривень (ФОТО) (фото) - фото 3Полтавці в рамках спеціальної акції зібрали близько чотирьох тисяч гривень (ФОТО) (фото) - фото 4
Полтавці в рамках спеціальної акції зібрали близько чотирьох тисяч гривень (ФОТО) (фото) - фото 5Полтавці в рамках спеціальної акції зібрали близько чотирьох тисяч гривень (ФОТО) (фото) - фото 6
Полтавці в рамках спеціальної акції зібрали близько чотирьох тисяч гривень (ФОТО) (фото) - фото 7Полтавці в рамках спеціальної акції зібрали близько чотирьох тисяч гривень (ФОТО) (фото) - фото 8
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АТО

Коментарі

Оголошення
live comments feed...