• Головна
  • Податківці-самозванці видурюють кошти у полтавських бізнесменів
09:41, 15 травня 2015 р.

Податківці-самозванці видурюють кошти у полтавських бізнесменів

Як повідомили в Державній податковій інспекції у місті Полтаві Головного управління ДФС у Полтавській області, останнім часом на території Полтави знову активізувалися шахраї, які видають себе за місцевих податківців і намагаються виманити кошти у представників бізнесу.

Аферисти телефонують до посадової особи підприємства чи підприємця та від імені керівництва ДПІ у м. Полтаві вимагають перерахувати на банківський рахунок значну суму коштів в обмін на надання їм в подальшому певних преференцій у бізнесі.

В поточному році до Державної податкової інспекції у м. Полтаві надходила інформація від суб’єктів господарювання міста про те, що невідомі особи, які представляються від імені керівництва інспекції, пропонували здійснити перерахування грошових коштів на банківські рахунки або зателефонувати по телефонам 095-751-80-71 та 068-160-17-04 «начальнику ДПІ» для узгодження питання щодо перерахування коштів.

Звертаємо увагу платників податків, що посадові особи Державної податкової інспекції у м. Полтаві не мають жодного відношення до шахрайських дій, які вчиняються невідомими особами з метою заволодіння чужим майном (коштами) шляхом обману чи зловживання довірою.

Крім того, повідомляємо, що прокуратурою Октябрського району м. Полтави відкрито кримінальне провадження, матеріали якого внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом шахрайства, вчиненого особами, які з різних абонентських номерів від імені начальника ДПІ у м.Полтаві вимагали від підприємств та підприємців перерахувати (передати) грошові кошти на банківські рахунки або певним особам, тобто за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України.

Державна податкова інспекція у м. Полтаві звертається до платників податків з проханням бути пильними і зваженими та не піддаватись на провокації. А у разі надходження такого роду дзвінків від імені керівництва ДПІ у м. Полтаві з метою збору коштів на будь-які цілі чи висування інших незаконних вимог слід одразу повідомляти про це за номером 0532-63-00-70 «телефону довіри» ДПІ у М. Полтаві або 0532-60-52-80 відділу власної безпеки Головного управління ДФС у Полтавській області. Також продовжує працювати оновлений телефонний сервіс ДФС „Пульс”, який швидко реагує на критику від платників податків та громадян щодо неправомірних дій або бездіяльності працівників податкових та митних органів. Номер „Пульсу” - (044) 284-00-07.

Кожен абонент, який зателефонує за цими номерами оперативно отримає кваліфіковану консультацію та допомогу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податківці

Коментарі

Оголошення
live comments feed...