• Головна
  • У Полтаві на нелегальних перевізників накладатимуть санкції
14:57, 14 травня 2015 р.

У Полтаві на нелегальних перевізників накладатимуть санкції

13 травня відбулася робоча зустріч першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Пісоцького з перевізниками області.

На порядок денний винесли два питання, які стосувалися вільного регулювання у сфері встановлення тарифів та організації пасажирських перевезень. На початку зустрічі Андрій Пісоцький відразу висловив чітку позицію щодо діяльності облдержадміністрації  у сфері перевезень.

«Ми повинні до всіх питань, що у нас виникатимуть, підходити конструктивно. Усе робитимемо відкрито.  І я, і голова Полтавської облдержадміністрації працюватимемо так, щоб ні в кого не виникало питань стосовно того, що хтось про щось домовився. Давайте разом будувати нашу роботу», – зауважив  він.

Під час зустрічі не оминули увагою і питання щодо проведення конкурсів. Присутні запропонували дещо змінити склад конкурсного комітету, доповнивши його фахівцями, які добре розуміються  на функціонуванні транспортної  сфери.

Невирішеним питанням, на думку перевізників, залишається проблема  з нелегальними  перевізниками, які завдають значних збитків. На що перший заступник відреагував рішуче: «Усі повинні діяти виключно в правовому полі. Тому у нас досить жорстка позиція щодо нелегальних перевізників. Це питання перебуває на постійному контролі».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Перевізники #Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...