• Головна
  • Перед прийняттям рішення чи виділяти кошти на аеропорт посадовці вирішили побачити все на власні очі
12:03, 14 травня 2015 р.

Перед прийняттям рішення чи виділяти кошти на аеропорт посадовці вирішили побачити все на власні очі

13 травня голова обласної ради Петро Ворона, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Пісоцький, заступники голів обласної ради Володимир Микійчук та облдержадміністрації Олег Пругло, ряд голів постійних комісій та депутатів обласної ради, керівників дотичних структурних підрозділів ОДА за участі представників громадськості і ЗМІ відвідали комунальні установи - обласний тубдиспансер та КП “Аеропорт-Полтава”.

Робочий візит був зумовлений попередніми активними дискусіями навколо виділення цільових коштів на ці об’єкти з обласного бюджету під час засідань постійних комісій та першого пленарного засідання двадцять восьмої сесії обласної ради шостого скликання.

Тож, і було вирішено, перед прийняттям остаточних рішень 14 травня у ході другого пленарного засідання, з’ясувати названу доцільність безпосередньо на місцях.

“Ми вирішили відвідати будівельний майданчик тубдиспансеру, щоб ознайомитися зі станом справ. Виникають ті самі проблеми, що й раніше. Бачимо, що вимощення не закладене, ґрунтові води йдуть під будівлю. Це питання стоїть на сьогодні гостро. Однак дах уже зведений”, – констатував Петро Ворона.

Олег Пругло, зокрема, зазначив, що стосовно будівництва каналізаційних очисних споруд, наразі стоїть питання з вибором постачальника. За його словами цьогоріч також планують провести роботи з утеплення фасадів. А ще хочуть звернутися до Мінрегіонбуду, щоб отримати 43 млн 300 тис. грн з державного фонду розвитку на завершення всього циклу робіт.

Рівно через місяць депутати обласної ради знову приїдуть до тубдиспансеру, аби проконтролювати як рухаються справи.

У КП “Аеропорт-Полтава” народні обранці оглянули термінали, злітну смугу, диспетчерську та приміщення установи.

Як зазначив в.о. обов’язки його директора Юрій Колісник наразі в аеропорту працює 42 чоловіки. Об’єкт знаходиться в задовільному стані. Є чартерні рейси на навчально-тренувальні польоти. Всі служби сертифіковані і можуть виконувати злети та посадки. “Аеропорт утримуємо як можемо. Коштів на господарське забезпечення в нас вистачає, а от на зарплатню немає. Тому просимо облраду та ОДА виділити нам фінанси”, – звернувся до гостей керівник.

Позиція влади, як назначив Андрій Пісоцький, однозначно підтримувати дане комунальне підприємство. За його словами наразі проводять консультації та переговори з консалтинговими компаніями, які запросили до Полтави, щоб вони проаналізували стан аеропорту та створили перспективний план розвитку закладу.

Підсумки і висновки робочої поїздки ляжуть в основу відповідних голосувань у сесійній залі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #аеропорт #сесія

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...