• Головна
  • Каплін: Міліціонерів, СБУшників і податківців хочуть звільняти без погодження з профспілками
13:03, 13 травня 2015 р.

Каплін: Міліціонерів, СБУшників і податківців хочуть звільняти без погодження з профспілками

Народний депутат Сергій Каплін заявив, що наразі в Україні грубо порушуються права профспілкових організацій правоохоронних органів та їхніх членів.

Так, на сьогодні керівники правоохоронних органів з власної ініціативи та без погодження з профспілками можуть звільняти працівників органів внутрішніх справ, СБУ, Державного бюро розслідувань, податківців. Сергій Каплін наголосив, що це напряму порушує трудові права правоохоронців і Конституцію. Тому нардеп зареєстрував у Верховній Раді законопроект, який передбачає скасування таких норм, що порушують права профспілок і самих правоохоронців.

«У Трудовий кодекс, Закон «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» та Прикінцеві положення Закону «Про прокуратуру» внесена кричуща норма, яка порушує Конституцію, права правоохоронців і профспілкових організацій. Так, керівництво правоохоронних органів без погодження з профспілками може звільняти міліціонерів, СБУшників, податківців і працівників Державного бюро розслідувань. По суті, така норма порушує Конституцію, яка забороняє звужувати існуючі права і гарантує рівність всіх профспілок перед законом. А в цьому випадку профспілки правоохоронців опинилися безправними», - говорить Сергій Каплін.

У зв’язку з цим, Сергій Каплін зареєстрував у Верховній Раді законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо права на профспілковий захист при звільненні працівників правоохоронних органів». Він скасовує існуючу норму, яка порушує трудові права працівників правоохоронних органів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Каплін

Коментарі

Оголошення
live comments feed...