• Головна
  • На Полтавщині в установах виконання покарань проведено спецоперації «Заслон» та «Щит»
16:23, 12 травня 2015 р.

На Полтавщині в установах виконання покарань проведено спецоперації «Заслон» та «Щит»

З метою забезпечення правопорядку під час травневих свят, надійного перекриття шляхів надходження у зони, що охороняються, заборонених до використання речей і предметів, а також запобігання їх виготовленню засудженими та особами, взятими під варту, в період з 20 по 30 квітня 2015 року, в установах виконання покарань Полтавської області та Полтавському слідчому ізоляторі було проведено спеціальну операцію під умовним найменуванням «Заслон».

У результаті проведеної операції протягом вказаного періоду завдяки взаємодії оперативно-режимних служб установ виконання покарань області при спробі доставки до забороненої зони було вилучено 100 гривень, 21 мобільний термінал та півлітри спиртних напоїв.

6 (1)

В період з 30 квітня по 10 травня 2015 року в установах області проводилась спеціальна операція під умовним найменуванням «Щит», в результаті якої було попереджено 5 спроб передачі заборонених предметів через канали надходження та проведено 590 вибіркових обшуків.

7 (1)

Під час проведення обшуків засуджених, територій та об’єктів установ Полтавської області було вилучено 100 гривень, 13 мобільних терміналів та майже 12 літрів браги.

На Полтавщині в установах виконання покарань проведено спецоперації «Заслон» та «Щит» (фото) - фото 3

Крім цього, виявлено та перекрито - 9 незаконних каналів надходження до засуджених заборонених предметів, а також попереджено 3 фізичних розправи.

Найбільш яскравими прикладами вилучення заборонених предметів стали: наркотичні речовини, що були замасковані у качані свіжої капустини та пакунку із згущеним молоком, що намагались передати у продуктових посилках, сухі гранульовані дріжджі, замасковані у пакунках із-під приправи, мобільні телефони у пакунках з-під соку та у шматку сала.

4 (1)

Заборонені предмети не потрапили до рук засуджених завдяки професійним діям пенітенціаріїв Полтавщини.

Вжитими заходами під час проведення спеціальних операцій під умовним найменуванням «Заслон» та «Щит» не допущено втеч, самовільних та інших надзвичайних подій серед засуджених та персоналу установ області.

5 (1)

Стан цієї роботи перебуває на постійному контролі у керівництва управління ДПтС в області.

Прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Колонія #Полтавщина #операція #заборонена зона

Коментарі

Оголошення
live comments feed...