• Головна
  • «Псевдо-податківці» для підприємців Кременчука влаштовують перевірки
16:14, 12 травня 2015 р.

«Псевдо-податківці» для підприємців Кременчука влаштовують перевірки

Як розповів в.о.начальника ГУ ДФС у Полтавській області Василь Храмов , відновилися спроби виманити гроші шахрайським шляхом у підприємців м. Кременчука.

Зокрема, зловмисники телефонують з одноразової телефонної картки і представляються довіреними особами посадових осіб Кременчуцької ОДПІ та вимагають кошти для залагодження так званих перевірок чи на якісь інші нагальні потреби. Схожі авантюри мали місце майже у всіх районах області наприкінці минулого та вже на початку цього року.

Схем було кілька. Скажімо, від імені начальника податкової інспекції «просили» терміново поповнити рахунки мобільного зв’язку на кілька тисяч гривень. Або ж під виглядом податківців пропонували пом’якшити результати перевірок, звісно, за чималеньку суму. У Головному управлінні Державної фіскальної служби наголошують, що посадові особи Кременчуцької ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області жодних вказівок збирати гроші від свого імені ніяким довіреним особам не давали.

Натомість керівництво ГУ ДФС у Полтавській області радить громадянам бути пильними та обачними, не вірити сумнівним пропозиціям та ретельно перевіряти інформацію.

Продовжує працювати оновлений телефонний сервіс „Пульс”, який швидко реагує на критику від платників податків та громадян щодо неправомірних дій або бездіяльності працівників ДФС України. Номер „Пульсу” - (044) 284-00-07.

Лінія працює  цілодобово: у робочий час інформацію про корупційні та інші неправомірні дії приймають працівники, а у неробочий час - інтерактивний автовідповідач.

Телефонна лінія працює за принципом call-back, тобто співробітники Державної фіскальної служби не тільки приймають звернення, але й потім повідомляють заявника про результати перевірки та вжиті заходи.

Конфіденційність та об’єктивність перевірки Вашого звернення гарантується! Звертайтеся і вам обов’язково допоможуть!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кременчук #підприємці #шахраї

Коментарі

Оголошення
live comments feed...